Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok valami jól szellőz...

Ajánlanátok valami jól szellőző gépházat, cpu hűtőt?

Figyelt kérdés

CPU hűtőben először a Be quiet dark rock pro 4 néztem ki, de valóban kell ilyen árú hűtő, vagy van olcsóbb ami jó, helyettesíti?


Gépházra nem tudom mennyit szánnék, valami olyasmi érdekelne amiben alapból vannak ventilátorok ami jól kivezeti a tetején (vagy ahol jobb) a levegőt vagy jobban megéri külön venni a ventilátorokat bele?


Mit ajánlanátok?

*egy olyan kérésem is lenne, hogy ne csak linket adjatok, hanem írjátok link elé/mögé a termék nevét*


Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. dec. 19. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán milyen processzorra keresel hűtőt?
2019. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
i7 9700k
2019. dec. 19. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Annak inkább vízhűtés már, mondjuk NZXT X62
2019. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Silentiumpc signum sg1 tg

Bitfenix nova mesh tg

Phanteks p400a tg

2019. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 MGéza ***** válasza:
Túlhajtás lesz? Akkor kell a Dark Rock pro 4 vagy jobb, esetleg víz. Egyébként kisebb hűtő is megteszi, mint a Pure rock 120mm, Alpeföhn Ben Nevis advanced.
2019. dec. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az alaplap a lényeg, nem a processzor. Mert ha az alaplap VRM-je nem bír el 250W-nyi hőtermelést, akkor erre a hűtőre sincs szükség.
2019. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

NZXT-t néztem, de miután láttam Linustips videot, inkább maradok a darknál.

(meg egy hülye kérdés: ha nzxt-t vennék, abba a vizet én tölteném, vagy benne van?XD)


Köszi a házakat 5# bár nem tetszenek, a házaknál van valami adat/vagy ilyesmi érdemes nézni/az alapján keresni?

2019. dec. 20. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!