Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a kép játék közben?

Miért fagy le a kép játék közben?

Figyelt kérdés

Olyan problémám lenne, hogy GTA V-Ben ha a beállításokat állítom lefagy a kép a játékban. A játék megy, hallom hogy lövöldözök, viszont a kép beall a beállitás menüben. A Fifa 19 szintúgy hallom ahogy lapozok a menüben, viszont a kép egy helyben áll, viszont itt ha le teszem tálcára a játékot és újra megnyitom behozza a játékot illetve azt ahova léptem a menüben viszont utána ismét megfagy a játék.

Gép : I5 4670

Rx 580 8 gb

8 GB ddr3

Fsp hexa+ 500w táp.

Amit még tudni kell most vásároltam a videokártyát, legujabb driver lett frissítve. Nem melegedik fel a kártya sem és a processzor sem túlzottan. Próbáltam tesztet aidaval nem volt semmi probléma, semmi fagyás és akkor sem ment fel túlzottan a hőfok. Táp problémára gondoltam de akkor le állna a gép vagy le fagyna, de az esetemben csak a kép fagy le. Valaki esetleg járt már így?



2019. dec. 27. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Cseréld le a drivert eggyel korábbira és próbáld úgy.
2019. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez biztos, hogy valami driver gond lesz, én is régebbit javaslok.
2019. dec. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!