Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap vagy táp vagy mi...

Szim44 kérdése:

Alaplap vagy táp vagy mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Adott egy rég be nem indítot gép ddr3as rammal 4gb, táp ketyeg zereg egy ideje viszont beindult használva is volt új windows is lett rá rakva semmi probléma nemvolt. Aztán jött az ötlet hogy milenne ha régi laptop ramját próbáljuk bele és használnánk ami 4gb. Ezután a buta ötlet után a gép maga bekapcsolt viszont monitor nem adott képet. Megöltük volna az alaplapot vagy a zörgős táp adta meg magát? Igen tudom nemvolt jó ötlet negatív kommentet légyszi mellőzzétek

#táp #RAM #DDR3 #gépram
2020. jan. 11. 22:20
 1/6 hypno ***** válasza:

Ne kamuzz.

Laptop ramot fizikailag nem tudsz berakni egy asztali alaplapba.

Léteznek ugyan "Thin" mini-itx lapok, de a tied tuti nem olyan.

2020. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzok tudom hogy nem olyan sokal kiseb es bucibb, csak gondoltam miert ne
2020. jan. 12. 11:39
 3/6 hypno ***** válasza:

Hát persze. Én hiszek neked, csak te is hidd el nekem ha nem mondok igazat.


Te pajtás még soha nem láttál élőben egymás mellett DIMM és SODIMM modulokat. Ha láttál volna, akkor nem mondanád, hogy bucibb, mert pontosan ugyanolyan magasak, csak a SODIMM rövidebb.

2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lattam egymas mellet de jelen pilanatba nem ez erdekelne h melyik milyen. Gepe hoszukas keskeny laptope kb fele akora es szelesebb.
2020. jan. 12. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy raktad bele, ha szabad érdeklődni?
2020. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazabol belement a foglalatba tehat konyeb belement csak utanna jot a baj
2020. jan. 15. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!