Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép elvinné a mai játékokat?

Ez a gép elvinné a mai játékokat?

Figyelt kérdés

Mondjuk 720p-be low mediumon 60 fps-el, vagy legalább olyan 30 fps korüliértékkel monitorom au tudtommal úgysem full hd! Ezt a gépet nem rég vettem használtan 40k-ért,sajna ennyi volt a keret. És szeretnék rajta gta 5,divison 2,quantium break, wolfenstein youngblood, rage 2, pubg, ac odyssey, rust és még sok játékkal (újj játékokkal is játszani!) A gépem adatai:

AMD FX 9370 4.4 GHz (8 core 4 theard ha jól tudom nem olyan jó mint egy 4c 8t vagy 6c 6t processzor, de elvileg egy 4c 4t-től hatékonyabb)

Tápegység: az egy MS-Tech 550W

hdd:5400rpm

ssd: Samsung 850 evo m.2 250gb

ram: 8gb ram, amiből valamiért van mikor csak 7,3 gb-t használ ki.

vga: GeForce GT 740 2gb GDDR5


Ami eddig nagyobb gépigényű játék volt, és elment rajta. 980p mediumon 27-30 fps-el is az a BF5 volt! Na meg a shadow of tomb raider is ment 768p low-medium-ba 32-47,48 fps-el! De azok közűl amivel játszanék van újabb, nagyobb gépigényű és roszabbul optimanzált. És a tomb raidernél is 60-90 másodpercente néha leesik 2 pillanatra az fps hírtelen 10 alá, ez nem zavart még eddig. De ez mitől lehet?



2020. jan. 20. 01:13
1 2
 1/14 anonim válasza:

Low 30 biztosan meglesz, néhol a medium is, de a gt740 nem játékra van, szerintem sokat vársz el tőle.


Amúgy tuti hogy nem azzal a kártyával használta az előző tulaj, csak kéznél volt és beletette :D


Ha lesz pénzed és újítasz egy kártyát akkor sokat javulhatna a gaming experienced.

2020. jan. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Letesztelted látod h viszi...
2020. jan. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Abszulut minimum: r7 260x/gtx 750 ti

10k körül talán már lehet találni hardveraprón.


Ugye elírtad és az FX 8370 akar lenne?

2020. jan. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
eredeti, vagy lopott játékokkal akarsz játszani? Mert az sem mindegy. Ugye a lopott (letöltött, torrentezett) játékoknak nagyon az erőforrás igénye, hiszen a legtöbbjébe bitcoin bányász vírus van beépítve és az is eszi az erőforrást. (Mielőtt még nekikezdenél, hogy nincs... Miért szerinted csak új jófejségből, haverségből törik fel a játékokat a hackerek? Azért töltenek vele napokat, hogy te ingyen játszhass? Hát nem. Így több 10 ezer gépet érnek el a beépített rejtett bc bányász cuccokkal!)
2020. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
nagyon - nagyobb
2020. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem,

Pl a Metro Exodus el sem indulna.

2020. jan. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak a bf5 és a shadow of tomb raider lett kipróbálva, innen utóbbi torrentezve lett. pl a gta 5, ac odyssey meg vannak nekem steamen. Szerintem lesz egy jó pár játék amit "lopnék"! De pl ha tehetek akkor a quantiumot meg akarom venni. És én úgy tudtam, hogy a pl divison 2 szarrabbúl van optizva és nagyobb a gépigénye mint a metro exodus. De exodusozni is akarok majd!
2020. jan. 20. 13:40
 8/14 A kérdező kommentje:
És az a 2gb vram, 8 gb ram ami néha 7,3gb,meg a processzor na meg ugye a mag, szál számai elegek lesznek. Shadow of tomb raider miért akad be 1-2 pillanatra néha?
2020. jan. 20. 13:43
 9/14 anonim ***** válasza:

Ram: azért 7,3gb mert az op redszer használja.


Játéknál a videókártya a legfontosabb és ez a gt 740 harmatgyenge.

2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
eztmondom - ez így nem igaz. Játékja válogatja! Pl egy jól optimizált GTA V-nél valóban a videókártya viszi a játék nagy részét egy alap I3-ason is vígan elfut fullra húzva, de pl egy szrul optimizált GTA IV a procit eszi de keményen, hiába van mellette über videókártyád! Szóval ezt játékja válogatja, nem lehet kijelenteni, hogy csak a videókártya kéne a játékhoz.
2020. jan. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!