Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Passiv hutes megoldás? Szerint...

Passiv hutes megoldás? Szerintetes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, vasaroltam hasznaltan egy medion e3216 nootebook ot. Azonban a cpunál és a tobbi chipnél hiányzik egy réz lap. Az lenne gondolom a hutese kb 10cm nagyságu réz laprol lenne szo. Viszont a nootebook hátulján van egy réz lap ami sajnos nem ér hozzá a cpuhoz igy a hőt sem tudja elvezetni. Szerintetek lenne rá valami megoldás? Én egy termal padba gondolkoztam 1mm vastag szilikon szeru anyag igy talán a nootebook hátulján lévő rézlap mar eltudná vezetni a hőt.

2020. jan. 26. 16:10
 1/2 Diuska76 válasza:
62%
Én maradnék inkább a Gyári megoldásnál . Hisz a Házi Tuningok nem mindig müködnek jol . Laptopok meg amugy is kényes kategoria a tuningolásra . De nem igazán értem hogy hiányozhat a hütés .. „hiányossan” vásároltad ? Ha a CPU nem kap megfelelö hütést akkor ott tulmelegeds lesz és kiéghet bármely áramkör . Probálj meg eredeti Hútöt szerezni rá , Aliexpress , Alibaba , stb . Sok oldalon vanak Laptop alkatrészek . Én ilyen „Házi Tuningra „ csak akkor szánnám rá magam ha nincs más megoldás .
2020. jan. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tuningolni akarom. Igen sajnos hianyos volt a hutese. Alkatreszt medionhoz kapni lehetetleñ. Ezert is gondolkoztam a termal padban.
2020. jan. 31. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!