Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » BIOS menüben még jó, bootolás...

BIOS menüben még jó, bootolás közben pedig nem működik a billentyűzet. Hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Adott a gép, lenovo g50-30, 4gb ram, 500 gb hdd, intel pentium processzor. Jelenleg win7 fut rajta. Beteszem a win10 telepítő npendriveot, bios menüben még szépen ki tudom választani honnét bootoljon a gép. Bejön a win10 ikon, ám amikor az első lépésben ki kellene választani milyen nyelven akarom telepíteni billentyűzet nem reagál, kialszik a fény. A touchpad sem működik. Már 5. próbálkozásnál járok... Valaki volt hasonló helyzetben? Hogy lehetne ezt megoldani? Esetleg a gép gyenge? Előre is köszönöm a válaszokat!

2020. febr. 6. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Bios defaults betöltés segíthet..
2020. febr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a bios reset-től miért vár csodát mindenki? A win10 telepítő honnan van? Mert azzal lesz a baj.
2020. febr. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Microsoft oldalról töltöttem le és azzal csináltam a telepítő pendriveot.
2020. febr. 6. 16:51
 4/6 anonim ***** válasza:

#2: mert vannak akik keresztbe tesznek maguknak és el-állítgatnak minden félét az uefi(bios)ban hogy azt se tudják mit csinálnak, csak akkor nem tapasztalnak semmi változást, de fél év múlva elfelejtik és jönnek ilyen hibával.


Egyébként én pont ugyanezt a 'hibát' szándékosan is be tudom kapcsolni magamnál, mivel ez nem hiba hanem fícsör, azoknak akik tudják mi mit csinál az uefi(bios)ban.. ;)

2020. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
BIOS default sem oldotta meg a problémát :( valami más ötlet esetleg?
2020. febr. 7. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
2020. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!