Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lassan tölti be a PS4 a The...

Lassan tölti be a PS4 a The Last of Us nevű játékot, mi lehet a baj? Több lenn

Figyelt kérdés
Tiszta új PS4 Pro, eddig az Until Dawn-t játszottam rajta, amit szinte azonnal betöltött. Tegnap tettem be először a Last of Us-t, és 1 százalékkoként töltötte be, de gondoltam hogy első indítás, tehát meg kell várni. Na de ma is százalékkokként töltötte be, pedig 2x is elindítottam. Mitől lehet ez? Hisz a Last of Us régebbi játék mint az Until dawn...

2020. febr. 7. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Viszont nagyobb is. Minél nagyobb egy játék, értelemszerűen annál lassabban tölt. Illetve az se mindegy, hogy azonnal telepalolja-e a konzol memóriáját amivel csak lehet, vagy mindig csak annyit tölt be ami kell. Ma már olyan is van, hogy ahogy haladsz előre, a háttérben elkezdi tölteni a következő pályát, területet, így a váltást nem, vagy alig veszed észre.
2020. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt meg lehet vhogy csinálni? hogy játék közbe töltse be? mert ugy jo lenne
2020. febr. 7. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt a játék készítőinek kell, ők jobbnak látták egyszerre betölteni az egészet, így játék közben már nem kell. Bár ez azt is jelenti egyben, hogy a játék grafikája és/vagy hangja elég gagyi lehet, ha elfér az egész a memóriában.
2020. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na, mondjuk ma már egyből betöltötte, semmi százalékos töltés nem volt, akk csak ez ilyen ideiglenes vmi lehetett...
2020. febr. 8. 14:31
 5/5 anonim válasza:
Milyen felbontáson játszol? Ez is befolyásolhatja a betöltést, plusz a PS4 Pro is csak Hdd-vel van szerelve, ami manapság már lassúnak számít.
2020. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!