Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyire éri meg a magyar PCX...

Mennyire éri meg a magyar PCX weboldaláról rendelni? Esetleg van valakinek valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy onnan rendelem meg a PC-met, viszont felmerült bennem pár kérdés, melyekre az információknál sem találtam választ (legalábbis nem mindre).

Ezek a következők lennének:

Ha postán szeretném átvenni a csomagot, az járhat-e további költségekkel?

Pasztázzák a CPU-t, vagy sem?

Mennyi garancia van arra, hogy a gépnek nem esik baja, és ha ezt az átvétel után veszem észre, akkor visszakapom-e a pénzt? Vagy kicserélik-e az alkatrészt?


Ezek lennének.

Az értelmes válaszokat előre köszönöm!



2020. febr. 13. 15:40
 1/8 Shaddark ***** válasza:
100%

Párszor rendeltem tőlük (mondjuk nem komplett gépet csak alkatrészeket) és nem volt velük gond.

Alaposan csomagolva rendben ideért minden eddig.

A weboldalon van gépössze szerelés, gondolom ha azt is kéred akkor amikor megérkezik csak be kell nyomni a bekapcsoló gombot, nem kell pásztázni meg ilyenek.

- Webes rendelésre vonatkozik a 14 napos elállás, ha nem füstöl el a gép összecsomagolod és vissza küldöd nekik ha gond van vele.


A céginfó szerint 2018-ban 4 137 238 000 HUF árbevételük volt - nem hiszem hogy összejött volna ennyi nekik ha nem lennének nagyon jók abban amit csinálnak.

2020. febr. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itthon egyik legajánlottabb cég gépösszerakás szempontjából, egy ideje saját YT csatornát is futtatnak, igazán jó kezek rakják össze a gépeket. 5000Ft-ért összerakják a külön összeállított gépet, ilyenkor kiküldik a futárral, és a hardverek üres dobozát is. Ebből kiindulva, szerintem a postára rendelés necces, tekintve hogy nem kicsi csomag.


Oldalukon írják is, hogy:

"Mikor ajánljuk a Posta MOL és Coop Pontokat?


Ha kisebb értékű, méretű terméket rendelsz és nem tudsz várni napközben a futárra."

2020. febr. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Sokat segített.

2020. febr. 13. 16:22
 4/8 anonim ***** válasza:
A garanciával tudnak szarozni. Szerintem néha kiküldenek garanciában visszakapott terméket is, érdemes összenézni a termék és a gyári doboz sorozatszámát, ha nem egyértelmű, hogy bontott-e. Az viszont tény, amit megrendeltél azt megkapod.
2020. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Nos, én nem kis csomagot szeretnék rendelni, viszont futárra sem tudok várni napközben. Ilyen esetben is megérné postán vagy egyéb átvételi helyeken átvenni a csomagot?

És még annyi kérdésem lenne, hogy minden pc-t videóban szerelnek össze? Nem mintha igényem lenne rá, csak úgy kíváncsiságból.

2020. febr. 14. 07:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legegyszerűbb, ha írsz nekik egy e-mailt ezzel kapcsolatban, nekik 100% hogy több tapasztalatuk van ezzel kapcsolatban.

Nyilván nem videóban csinálnak minden összerakást, mert 2-3 naponta van videó, addig ők jó pár megrendelést összeraknak. Ha érdekesnek találják az összeállítást valamilyen szempontból (drága/olcsó de jó ár-érték arány, stb), akkor csinálnak róla.

2020. febr. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Adam1c1 ***** válasza:
Én is csak ajánlani tudom őket. Két komplett gépet is rendeltem már tőlük. Nagyon korrektek voltak. e-mail re is azonnal válaszolnak. Még vásárlástól való elállásom is volt náluk. Visszaküldtem egy terméket, és vissza is térítették az árát.
2020. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!

Nagy segítségemre voltak.

2020. febr. 15. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!