Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Roter beállítás dlna?

Roter beállítás dlna?

Figyelt kérdés

Sziasztok

vettem egy routert a telekomos mellé, és az lenne a gondom hogy a dlna szerver nem működik vele. (a laptopon lévő filmeket szeretném elérni a tv-n.) a telekomosal működik de az újal nem. internet van mind két routeren.

A csatlakozás típusa dinamikus ip re állitva mivel a PPPoE nem fogadja el. esetleg ez lenne a hiba?

tenda n301



2020. febr. 13. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
A laptopra a filmek hogy kerültek rá? Megvetted őket, vagy loptad (torrentezted, letöltöted?) mert ha így van, akkor ugye a telekom rendszere érzékeli, hogy nincs másolásvédelem a filmeken és ezért akadhat a dolog, hiszen az új router bekavart, levette a maszkot és most nyíltan látszik a t felé, hogy lopottak a filmek.
2020. febr. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Az első f**zság, nem is értem ilyeneket honnan szed :D:D:D Nekem a telekomos routerem nem nézi a 2tb letorrentezett filmet? biztos más típus :DDDDDd anyám, miért kommentel az ilyen..


Kérdező: én a tendán kikapcsolnám a dhcp-t első körben + wifi bekapcs.

2020. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbáltam. De ha kikapcsolom a dhcp-t a tv egyáltalán nem kapcsolódik a wifire.
2020. febr. 14. 13:06
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldanom.
2020. febr. 14. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
#1: Be vagy lőve? Én még ekkora baromságot nem hallottam. Atya ég... :D
2020. febr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!