Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptop lenne a legjobb?

Milyen laptop lenne a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek jövőre és akarok venni egy laptopot. Munkára, tanulásra használnám főleg, de semmi komoly dolgot nem csinálnék rajta mint például videóvágás stb. A macbook pro 2019-et néztem (apple refurbished), és tudom minek kell egy ilyen gép ha nem használom ki, de hallottam hogy inkább ez mint az air. Windows-ból csak a DELL XPS i7-es változatait néztem. Láttam a razertől is jókat, nekem azokkal az a problémám hogy nem nagyon tetszik a design-ja, inkább az egyszerű "tiszta" kinézetű laptopok vonzanak. A pénz szerencsére nem akkora befolyásoló tényező, de 400 ezer forint körül gondoltam. Ha 400ezer felett van a laptop akkor annak nyomós indoka kell hogy legyen, és hogyha 200-ért találok egy jót azzal is megelékszek. Előre is köszönöm a válaszokat!
2020. febr. 14. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Erre elég volna egy használt Hp Elitebook 8570p is, 50ezer körül is megkapod, ha nem gond az, hogy majdnem 3 kiló, elég nehéz darab.
2020. febr. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ASUS VivoBook S531FL-BQ319T, 15,6" FHD notebook, ezüst + Windows 10
2020. febr. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!