Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a monitorokról? Jó márka az AOC?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Igazából a 3 év garancia fogott meg benne a leginkább, mert a márkát nem ismerem. Nézegettem még Benq, Acer és Lenovo, Phillips monitorokat is, de azokhoz 1-2 év gari jár csak.


Jó márka egyébként? Ha 3 év a gari, akkor gondolom nem igazán lehet mellélőni. A méretet még nem döntöttem el, de játékra, netezésre és tanulásra használnám leginkább. (A szemem viszont elég érzékeny tud lenni)



2020. febr. 15. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Valamit elnézhettél, mert az Acer Nitrot 5 év garival adják.


Acer Nitro VG240Ybmipx 46.900 Ft

5 év gyártói garancia


[link]

2020. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de Angliában keresek monitort, de itt csak 2 év garival jön a nitro. Ráadásul TN, és nem IPS.
2020. febr. 15. 12:59
 3/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Gondolom ezzel a halom linkkel azt akarod mondani, hogy az Aoc-ot semmiképp se vegyem meg?

Mert egyébként már ezer monitort végignéztem, de £120 alatt ez tűnt a legészszerűbbnek. Igazából nincs sok elvárásom, elég ha edge-to-edge, hosszú a gari és IPS.

Jól hangzanak a freesync-ek meg a 75hz-k is, de azoknál a gari is kevesebb és kisebb is, vagy éppen nem IPS. (Vagyis legalábbis úgy olvastam csak IPS-t érdemes venni csak)

2020. febr. 15. 13:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha nagyon ragaszkodsz az IPS-hez.

[link]

2020. febr. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a három közül fogok választani:

1. [link]


2. [link]



3. [link]


Papíron mind a három tudja amiket kell. IPS, edge-to-edge, Freesync, 75hz.

A harmadikban nem vagyok biztos, mert ultra-slim design, és nem tudom, lehet kényesebb lenne és hamarabb elsülne.

2020. febr. 15. 14:21
 8/9 A kérdező kommentje:
Jajj nem, elnéztem az egyest. Az túl kicsi. Remélem találok belőle máshol 24 inch-eset.
2020. febr. 15. 14:23
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
Az AOC az egyike annak az 5 cégnek, amelyik kijelzőpaneleket gyárt. Rengeteg gyártó monitoraiban találasz AOC panelt -gondolom a sajátjaiban sem rosszabbak, mint máshol...
2020. febr. 16. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!