Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri Banggoodról telefont...

Megéri Banggoodról telefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam hogy szeretnék onnan rendelni egy Xiaomi Redmi Note 8 Pro-t ami 80000Ft és félek hogy nem küldik ki. Valaki vásárolt már onnan, és ha igen jók a tapasztalatok?

2020. febr. 15. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiküldik, de csak óvatosan. A kínai import telefonok nem ismerik a B20-as 4G-t, mert kínában ilyen nincs. Így csak városokban fogsz tudni 4G hálózatra csatlakozni, városon kívül visszavált 3G-re vagy 2G-re. Szóval ha városon kívül is akarod használni a 4G-t, ezt kétszer is ellenőrizd, mert megszívhatod.
2020. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp paypallal fizess úgy vissza tudod igényelni a pénzt ha van valami


fontos az is hogy ha nem megfelelő szálítási móddal vásárolsz és nem eu-s raktárról akkor rámegy az áfa is ami 27% többletköltség


ja meg persze gari az olyan mint a mesében. hol volt hol nem

2020. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :D
2020. febr. 15. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

rendelj nyugodtan. én onnan rendelek magamnak, egyik telefonnal se volt baj eddig a 3ból.


jóval olcsóbb mint itthon, csak ha baja van, akkor több hónap garanciáztatni.


lényeg hogy eu raktár, ha kell fizess érte, még mindig olcsóbb mint a 27% áfa.

2020. febr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt az a Global verzióra nem érvényes úgyhogy olyat keress.Márpedig ahogy néztem szinte csak olyan van ami tudja a B20-at, ezért ezzel nem lesz gond.

Amúgy nem értem miért akarod onnan rendelni amikor itthon is megkapod 80 körül.

[link]

2020. febr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!