Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy 1600x900 monitorom,...

Van egy 1600x900 monitorom, azt a vidikártyámmal egy átalakítóval csatlakoztattam, eddig működött, de amikor bekapcsoltam a gépem csak 1440x900 tudtam max, és ha nagyobbra állítottam akkor "Resolution Not Supported" vagy mit ír ki. Valaki help pls?

Figyelt kérdés

2020. febr. 16. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
A grafikus kártya illesztőprogramjának újratelepítése megoldhatja a problémát.
2020. febr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából a kérdés feltétele elött 10 perccel tettem fel a legújbabb drivert az NVIDIA oldaláról, és igen a megfelelő drivert tettem fel
2020. febr. 16. 19:54
 3/3 MGéza ***** válasza:
A videokártya haldoklása, jó esetben csak a kábel hibája is állhat sajna a háttérben. Nézd meg eszközkezelőben, hogy normálisan látszik avagy sem, ismeretlen hardver, vagy "általános videokártya" vagy hasonló néven fut. Ha van rá lehetőséged próbáld meg prociba épített kártyával is kipróbálni, vagy az átalakítót ha lehetséges másik kimenetre átdugni a kártyádon.
2020. febr. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!