Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem működik rendesen az...

Miért nem működik rendesen az egér az egérpadon de az asztolon igen?

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem alacsonyabb dpi-t használni és észrevettem hogy ha gyorsan húzom az egeret az egérpadon akkor teljesen "megzavarodik", csak egy ilyen kicsit ugrik oldalra, vagy fölfelé/lefelé, viszont az asztalon csinálom ugyan úgy vagy gyorsabban teljesen jól megy. Kipróbáltam egy fehér papiron azon is ugyan olyan. Arra gondoltam hogy alacsony az egér IPS-e, de a z asztalon működik

2020. febr. 19. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Tipp: Lehet, hogy régi típusú, görgős egérhez való egérpadod van, és túlságosan csillog a felülete.
2020. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Éppen most beszélgettünk erről a szomszéddal, teljesen egyetértett velem. Jó egérpadot találni, nagyjából mint a tűt a szénakazalban. Egyszer kaptam egy Dell egérpadot, aminek a felülete kifejezetten optikai egerekhez volt kialakítva (valami speciális fényvisszaverő, vagy elnyelő bevonata volt). De sajnos eltört, azóta sem találok jó egérpadot.
2020. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 MGéza ***** válasza:
100%

Most vagy az egér igen noname, vagy az egérpad, vagy mindkettő. Én a helyedben kiadnék pár ezrest egy padra, valami normális, túlnyomórészt fekete felületűt választanék. Ez például egy teljesen jó pad ennyi pénzért, én otthon hasonlót használok:

[link]

De a célnak egy egyébként más téren sokkal kevésbé ajánlott cucc, pléldául egy Hama pad is megteszi:

[link]

2020. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Milyen egered van?


Egyébként, ha új padban gondolkozol, ajánlom a Steelseries QCK szériát, a legjobb ár-érték arányt képviselik.

2020. febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!