Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik monitort vennéd meg az...

Melyik monitort vennéd meg az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2020. febr. 19. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A Samsungot elég egyértelműen. A másik kisebb kisebb felbontással sokkal rosszabb kontraszttal semmilyen érv nem szól mellette max az ára. 2020 ban hülye lennék 1080p alatti felbontású monitort venni amúgy is
2020. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

LG holmikat alapból nem szabad venni.

Jöhet nekem itt bárki bármilyen évtizedes LG tapasztalattal, én akkor sem ajánlom.

A környezetemben, a családomban, és nálam is csak a gond volt az LG cuccokkal.

Nem véletlenül kb. az a legolcsóbb mindenben.

Soha többet semmi LG, még ha szaré' húgyé' van akkor se.

2020. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
Első vagyok. Már ne haragudj második de ez nettó baromság. Monitorokban és TV kben eléggé az élen járnak ha másban nem is. Nekem is volt rossz LG telefonom de pl a monitorom is az és lassan 10 éve húzza mindenféle probléma nélkül. Az újabb nano IPS monitoraik pedig egyenesen a legjobbak között vannak. Számtalan profi felhasználó is LG monitorokat vesz a munkájához.
2020. febr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

Csatlakozom a #3-hoz. A múltkor valaki abban kért segítséget itt, hogy milyen alaplapot vegyen. Egy nagyon okos válaszoló azt ajánlotta neki, hogy bármilyet, csak "A" betűvel kezdődő nevűt ne. #2-es válasza is éppen ilyen baromság. A fiam évek óta használ minden hiba nélkül LG monitorokat.

Ennek ellenére a Samsungot javaslom, a fullhd felbontás miatt. 2020-ban már nem veszünk 1366 x 768-as monitort újonan, pláne ha csak 2000 ft a különbség egy fullhd-hoz képest. Nekem is csak kb fél éve van egy 24"-os fullhd-s monitorom. Előtte egy 1280x1024-es volt. A különbség olyan mellbevágó volt az első bekapcsoláskor, hogy na. Úgy hogy maradj a Samsung-nál.

(Mindazzal együtt, hogy az LG monitorokkal nincsen semmi baj, ezt a linket ugye csak viccnek szántad?)

2020. febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!