Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okoskarkötő, milyen funkciója...

Okoskarkötő, milyen funkciója marad működőképes távolságból?

Figyelt kérdés
Huawei Band 3 Pro aktivitásmérőt néztem. Olybá tűnik, hogy működésképtelen ha nem viszem magammal a telefonom is, például futni. Pedig ez lenne a cél. A telefont otthon hagyni. Mit tud ha a telefont otthon hagyom? Azt hiszem ezt az eszközt nem nekem találták ki...

2020. febr. 19. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Lépésszám, pulzus és hasonló adatok, amiket telefon nélkül szolgáltatni tud.

De értelem szerűen, ha nincs nálad a telefon, akkor az óra nem fog tudni jelezni, ha jött egy értesítésed

2020. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen az értesítések tiszta sor, ami nem világos: !stopwatch, !lépésszámláló és a kemény dió, ?útvonalrögzítés működne? Az utóbbi már nem lényeges.
2020. febr. 19. 14:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ezek működnek. Van beépített GPS, így telefon nélkül is rögzíti a megtett utat. Lépésszám, kalória és egyebek is menni fognak.
2020. febr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha hazaérsz és összekapcsolod az órát a telefonnal, akkor átszinkronizálódnak az adatok.
2020. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper! Utolsó kérdés ha nem vagyok terhetekre. Huawei Band Pro 3 vagy Honor Band 5? Melyik éri meg?
2020. febr. 19. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!