Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozhat ilyen hardveres hibát?

Mi okozhat ilyen hardveres hibát?

Figyelt kérdés

Vagy egy acer aspire 5730ZG laptopom.

Egészen eddig hiba nélkül működött új kora óta.

Most azt kezdte el hogy nem indul el a windows hanem amikor megjelenik az a cián kék windows jel középen akkor onnan nem csinál semmit..de az a jel sincs ott hogy "gondolkozna".

Hiába kapcsolom lövöm ki be akkor is ezt csinálja.

Ha készítek egy bootolható telepítőt és arról csinálok egy clean installt akkor feltelepül és működik a következő kikapcsolásig... Bios az bejön működik. Legfrissebb bios van rajta. Tökmindegy milyen telepítőt használok mind ilyen. Én a szoftveres problémát kizárnám mert nincsen rá racionális magyarázat. Ha viszont hardveres akkor mi tud ilyet okozni?

Másik táppal is próbáltam az is gyári acer. De az sem segített.


2020. febr. 21. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:

gombelem csere az alaplapon, az simán okozhat ilyet. Szét kell szedni és a kicserélni az alaplapi elemet.

Ha már viszont szétszeded, azzal a lendülettel lehet portalanítani és újrapasztázni is, az sem fog ártani neki.

2020. febr. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

2 hete volt pasztázva és takarítva.

Köszönöm a tippet ki fogom próbálni bár sok reményt nem fűzök hozzá. Nem is szoktam kihúzni folyamatosan áram alatt van így lemerült gombelemmmel sem tudna semmit elfelejteni.

2020. febr. 21. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!