Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért népszerű még mindig a...

Miért népszerű még mindig a Linksys WRT54GL router?

Figyelt kérdés
Szoktam telefonon nézegetni a wifi neveket és meglepően sok helyen találkozok az ehhez a routerhez köthető SSID-el (WRT54GL, Linksys 54GL, stb). Miért használják még mindig sokan? Pedig már igen elavult szerintem, főleg a 100...1000 megabites nethez.

2020. márc. 5. 10:03
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
100%

Beton stabil. Hosszú élettartam. A mái napig támogatott szoftveresen a gyártó által, emellett számos Custom firmware is van rá.


Akik használják, azoknak nem feltétlenül számít a sebesség, csak az hogy ne hagyja őket cserben az eszköz.

Főként egyébként cégek használják spéci feladatokra.


Tesónak is adtam egyet, sima AP módban üzemel nekik. Mert a Telekom által biztosított Huawei ONT eszköz már a szomszéd szobába se volt képes stabil jelet adni, ez meg beszórja az egész házat. Bár csak 20-25 megát tud Wi-Fi -n, de 2-3 mobiltelefonhoz nem is kell több.

2020. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is régi router-em van (nem ilyen, de új szabványokat nem ismerő, korszerűtlen), mert még nem váltottam gyorsabb netre és addig nem szeretnék újat venni. Csodával határos módon sok év után még mindig jó, bár néha vannak vlee gondok.
2020. márc. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
150mbit-ig jó felette egyáltalán nem ajánlott. Ha gyengébb neted van nemkell cserélni kb soha. De már egy 300/500 as UPC vagy 1000 es digihez szar.
2020. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

"sok helyen találkozok"


Rossz felé laksz..

Felénk nem látni ilyen retro cuccokat.

2020. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!