Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! NAS intranet file backup...

Tag24 kérdése:

Üdv! NAS intranet file backup megoldást szeretnék összehozni kompakt, gyártói garanciás, megvásárolható nem megépítendő, plug&play gépre gondolok. Tippek?

Figyelt kérdés

Kritériumok:

1. NULL köze és NULL igénye legyen az internethez/internetre. Kizárt az online elérés, annak bármilyen szintű esetleges szükségessége a 7/0-24es működéshez.

2. 2TB minimum beleférjen redundánsan (RAID). Egy tervezőiroda munkatársai közt szétosztott munkát kell egy helyen biztonságosan tároljon irodán belül, ezzel megoldva a külön gépeken folytatott munka összefűzését az adott mappába.

Nem kell plex, mediaserver, semmi home NAS gatyaszaggatás meg rongyrázás.

Hálózati meghajtóként becsatolva minden alkalmazott gépére egy központi OFFLINE intranet tárolóra kell tudjanak dolgozni vele.

Tippek?



#backup #intranet #offline file server #home office backup #gyűjtőtároló #offline NAS
2020. márc. 6. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Négy nagy, elterjedt SMB-/SOHO-célra is gyártó termékei érhetőek el kis hazánkban:

* Qnap: [link]

* Synology: [link]

* Asustor: [link]

* Buffalo: [link]


mondjuk valami ilyesmivel szemeznék:

* [link] en/product/ts-431x2

vagy:

* [link] hu-hu/products/DS918+

2020. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

Szerintem is Synology, bár szerintem kisebb is elég, pl a DS218+

Elsőre nem tűnhet fontosnak, hogy melyik változat legyen a 218ason belül, de szerintem a legerősebbel menjen a dolog, kitudja hány fájlt kell esetleg szinkronizálni majd. (apámnak pl 150.000fajlja van, amit csak a legnagyobb tud szinkronban tartani + verzió kezelni)

2020. márc. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!