Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » XBOX 360 kontroller LT RT...

XBOX 360 kontroller LT RT problémák PC-n (? ) Bőv. Lent

Figyelt kérdés

Na szóval, egy vezetékes xbox 360-as kontroller van csatlakoztatva a gépemhez. Kiválóan működik, shootereknél (LT és RT jó).

AZONBAN egyetlen játéknál az ORI AND THE WILL OF THE WISPS-nél az RT egyenértékű az LT-vel. (Tehát van két left triggerem). Ottani beállításokban, nem lehet módosítani a gomb/ravaszkiosztást. Nem eredeti a játék, de szerintem a fejlesztők nem raktak volna bele ilyet az olyanoknak, mint én. Billentyűzeten kifogásolhatatlan, de úgy kényelmetlenebb/nehezebb. Előre is köszönöm válaszodat.



2020. márc. 13. 14:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Most néztem Steam qna-t és ez egy bug. Majd szedek le patchet, és ezt ajánlom kalóztársaimnak is.
2020. márc. 13. 14:51
 2/4 A kérdező kommentje:

Known issues:

Sound occasionally buzzing - fix on its way, already testing.


Easy to click outside the monitor and pause the game - investigating.


both RT and LT bringing up ability wheel - fix coming up in the next patch. For now, plugging the controller into another port seems to fix the issue.


D-pad not working - investigating.


No sound - investigating.


Being softlocked behind a closed wall - please report those issues including screenshots. Temporarily, use the backup saves feature in the title menu to get around it.


Chinese font rendering issue - fix coming up in the next patch.


Crashes before getting to the title screen - working hard on a fix. Verifying the game files / reinstalling the game on Steam has helped some with this issue.

2020. márc. 13. 14:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem segített, ha másik portba dugtam. :(
2020. márc. 13. 14:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg Xpadder-el.


A lényeg, hogy a játékon belül beállítod a billentyűzetet. Az Xpadder-ben bekonfigurálod a gamepad-et, így úgy fogja érzékelni, mintha a billentyűzeten játszanál, de valójában a gamepad-ot nyomkodod.


[link]


Ezt is megtalálod a félszemű oldalakon ;)

2020. márc. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!