Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékeli a headsetes...

Miért nem érzékeli a headsetes fülhallgatómon lévő mikrofont a gépem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy laptopom, ahol a headsetem (AKG "agybadugós" headset) mikrofonját szerettem volna használni egy konferenciahíváshoz, de egész egyszerűen a Windows nem ismerte fel. Amikor megnéztem a beállításokat, ezt írta ki:


[link]


Próbáltam letiltani és újra engedélyezni a mikrofont itt, és az eszközkezelőben is = Semmi.


Próbáltam frissítést keresni az eszközkezelőben a mikrofonra = Semmi.


Próbáltam hibaelhárítást csinálni a fenti képen látható beállítások menüsorban = Semmi.


Kérdésem az lenne, hogy ez miért van? Illetve hogyan lehetne "alaphelyzetbe" tennem a hangok beállítását? Tehát mintha újratelepíteném a Windowst, csak adat- és idővesztés nélkül.



2020. márc. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy alaplapi driver frissítést csinálj, ha még nem tetted volna meg.
2020. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről tudnál nekem egy részletes infót nyújtani?
2020. márc. 23. 16:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A headsetednek gondolom 4 pines jack csatlakozója van. Nos amennyiben a laptopodon viszont külön fejhallgató és mikrofon csatlakozó van így persze, hogy nem érzékeli a mikrofont, ha csak a fejhallgató csatlakozójába dugod. Ha a laptopod ilyen, akkor erre van szükséged:

[link]

2020. márc. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!