Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Hogy lehet telepíteni a windows10-et?

Ha veszek egy teljesen új gépet amihez nem választok op.rendszert mert a pcx-en 30k felett van a legolcsóbb oem windows,hanem elektronikusan kapom meg a kódot(coa matrica nélkül),arra,hogy tudom felrakni a windows 10-et?

márc. 26. 21:01  Privát üzenet  

A válaszok
Telelítéssel. Ha nem teljesen tiszta a telepíés menete akkor fent van youtubon vagy 10millió ilyen videó ahol lépésről lépésre mutatja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 26. 21:05 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A telepítés az megy csak ugye én egy teljesen új gépre akarom felrakni az oem verziót amihez e-mailben kapom meg a kulcsot.

A termékkulcsot azt telepítés után kéri vagy már amikor a telepítő fájt le akarom tölteni pendrive-ra,nekem ez számít...onnantól sima.

# 2/6Időpont márc. 26. 21:08 Privát üzenet
Szerintem jobban járnál, ha a PCX-ről megvennéd a hivatalos verziót.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont márc. 26. 21:43 Privát üzenet
T0ba. nevű felhasználó válasza:

Letöltöd a telepítőt, kiírod pendrive-ta, feltelepíted, aktiválni ráérsz később is, ha már meglesz a licenc.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 26. 22:17 Privát üzenet
Bedugod az usb-t vagy cd-t. Elindítod gépet és megnyomot azt a funkció billentyűt ami a boot menu megynitásához kell, ezt majd ki fogja írni a gép. Kiválasztod azt, amiről bootolni szeretnél. Elindul a boot, innentől csak követni kell a telepítési útmutatót.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 26. 23:01 Privát üzenet

https://www.youtube.com/watch?v=Mk-CU1jaCWU&t=273s

https://www.youtube.com/watch?v=McFLYsk2zrQ&t=70s

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 27. 07:47 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vettem egy laptopot nem is olcsón, de most szeretném újra telepíteni. Kaptam hozzá egy Windows10 Home lemezt. Ha ezzel telepítem ez felteszi a szükséges drivereket is?
Hogyan lehet windows10-et telepíteni mindenféle alkalmazások nélkül?
Windows10 et szeretnék a gépemre telepíteni de nem megy fel a frissítéseknél vissza megy a telepítés elejére mit tudok vele csinálni? USB nélkül meg behozza és fel telepíti a...
ReCore nevű játékal szeretnék játszani Pc windows10 alatt de ha telepiteni akkarom ezt a szöveget irja Nem folytatható a kódvégrehajtása mert hiányzik a SharedLibrary. Dll és a...
Hogyan kell telepíteni a legálisan megvásárolt Windows10 op. Rsz-t egy új (erre alkalmas) gépre (a régi gépen fut)?
Megéri windows10 re telepíteni?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!