Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért divat a az íves monitor?

Miért divat a az íves monitor?

Figyelt kérdés
Tök szar hogy szinte minden monitor íves 32" ná szinte nem találok olyat ami nem íves pedig nekem olyan kellene mert az íves az szar úgy ahogy van. Bármi ötlet? 150 000 a limit rá.

2020. márc. 27. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Ne égesd már magad! 2 mp. alatt találtam nem íveset. Te miért nem találtál ? Mert csak a hiszti meg, ugye ?
2020. márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2k felbontású 144hz va paneles 32" 1ms-es monitort amit kommentekben is dicsérnek tehát nem szar olyat nem találtam (gondolom tudatlan vagy azért a bunkó hangnem) köszi a választ
2020. márc. 27. 19:00
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok tudatlan, sem bunkó. De nagyon unom, hogy itt mindenki azt várja, hogy a sültgalamb a szájába repüljön. Ahelyett hogy az eszét, és a Google-t használná.

Eddig a 2K-t és a 144Hz-et miért nem említetted ? Elfelejtetted ? Akkor hogy vársz választ ?

2020. márc. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%

Vagy azért volt olyan a hangnem amilyen mert úgy teszed fel a kérdésed mint egy toporzékoló hülyegyerek, ehhez meg nem sok embernek van türelme, pláne ha segítséget kérsz.

Azért divat mert monitorhoz közel ülsz, és ekkora kijelzőnél torzulnak a színek valamelyest még IPS panelen is(TN\VA panelen meg pláne) egy bizonyos szögön kívül(persze lehet írni hogy a betekintési szög 178 fok, de sosem annyi, csak a szabvány lazább a kelleténél). Ideális esetben pontosan szemből nézed a pixeleket, ez nyilván nem lehetséges, de az ív segít a problémán. Amúgy meg hagyjál már, alig pár fokban íveltek ezek a monitorok, az egyetlen különbség hogy nem néz ki ótvarul a panel széle ha közel ülsz hozzá. Amíg két monitort használtam bele is döglöttem volna ha nem fordítom mindkettőt magam felé.

2020. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha ragaszkodsz a lapos monitorhoz, kénytelen leszel 27"-est venni, abból van választék, bár én maradnék a 32"-es íveltnél. Láttál már ilyet közelről?
2020. márc. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát eza baj hogy nem csak közelről használnám
2020. márc. 28. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a tévé, persze nem lesz 144 Hz, sem FreeSync... Cserébe jóval olcsóbb.
2020. márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nem monitor kell találtam is egyet lehet LG 32GK650F-B

vélemény?

2020. márc. 28. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
2K-ról volt szó, ami gyakorlatilag Full HD, ez pedig QHD. Amúgy jónak tűnik.
2020. márc. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 Ezt én is megtaláltam, csak ugye 150 felett van, és csak 31,5 inch, csak ugye akkor egyből jön az oltás, hogy "de hülye vagy, én 32 incheset akarok, és ez több mint 150 bla bla". Na hát ez van, ha valaki paraszt, kevesebb releváns választ kap. ;-)
2020. márc. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!