Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gtx 1550 ti -t tudom majd...

Gtx 1550 ti -t tudom majd normálisan használni ezekkel?

Figyelt kérdés

ne haragudjatok ha buta a kérdés ,de egyik haverom oda tudná adni a videó kártyát jó áron és azon gondolkodom hogy megyek-e vele valamire.

Szóval van egy gépem

GPU: amd radeon r5 240,

Cpu: core2 quad q9500 (4x2.83ghz)

8gb ddr3 ram

és egy 250w gyári táp


a tesómnak egy nagyon hasonló gépe van , ő egy 1030 at vett bele és az működik is jól, de nekem valami erősebb kártya kellene bele mert a forza horizon 4 hez hasonló dolgokat szeretnék futtatni sz is elég ha medium grafikán.

már kicsit utána jártam , valószínűleg tápot is kellene vennem ha megvenném a 1050ti-t, csak az a nagy kérdésem hogy a processzor mennyire bírná ? gondolom nem tudná maxon hajtani a videókártyát ,de néztem videót amibe ez a kártya meg processzor kihajtotta a far cry 4 et ultrán 40fps-el. ha bármi tanács, ötlet,tippetek van írjátok le. (nem szeretnék rá nagyon sokat költeni)



2020. márc. 27. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Megveheted.
2020. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 év van a két játék között, nem sok jelentősége van forza 4 szempontjából hogy fc4 hogy fut vele. Cpu limited lesz minden modern játékban már ezzel a kártyával is, az abszolút legalja ma egy r3 1200, 30-35 ezer körül lenne a frissítés(olcsó lap, 8gb ram, a proci meg hardverapróról), ha el tudod adni a jelenlegi rendszeredet kb a feléből megúszhatod. Nem egy erőgép az 1200, de C2Q nál sokkal jobb, és a jövőben olcsón tudod fejleszteni is.

Tápot nem kell cserélned, 1050ti 25 wattal kér csak töbtet mint a mostani kártyád.

2020. márc. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Far cry 4 cpu igényesebb a Forza-nál 4 év dacára.


Egy GTX 1050TI-el mérföldekkel jobban fog futni minden.


Am 20k-nál többet nem ér!!

2020. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat , az áram ellátásának utána jártam , és igen nem sokkal eszik többet a 1050ti, abból gondoltam hogy kelleni fog új táp mert amikor rá kerestem hogy milyen tápot ajánlanak a 1050ti hoz, ott 400 wattosat mondtak, de mindeggy mert előbb kipróbálnám a mostani táppal.

egyébként meg 30 alatt akarja majd adni, de szerintem jó annyiért mert máshol se láttam sokkal olcsóbban, meg suliba oda tudja adni kézbe és nem kell postázni

2020. márc. 27. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!