Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Latitude E5410 laptopomon...

Dell Latitude E5410 laptopomon nem elérhető a Stereo Mix. Úgy értem, belső hangot képtelen rögzíteni. Mit tehetek? Már mindent megpróbáltam

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Dell honlapjáról az ehhez tartozó audio kodeket, általános audio kodekkel sem. A neten próbáltam keresni mielőtt kiírtam ezt a kérdést, de érdemi segítség egy honlapon sem volt, amiket pedig próbáltak, azok szintén nem segítettek

2020. márc. 30. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Obs studio-t próbáltad?
2020. márc. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, de rákeresve azt feltételezem, ez egy program, ami önmagában még nem telepít megfelelő kodeket a laptopra ahhoz, hogy belső hangot tudjon rögzíteni
2020. márc. 30. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Hangkártya drivere ne támogatja a funkciót (az enyém sem). >>Ami működöt -bár régen használtam-, az a TotalRecorder volt. Azzal sikerült rögzíteni, akár wav-ba is.

>>Vagy másik megoldás: [link] ...ennél egy kis programot kell telepíteni, utána működik.

2020. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"működött" bocs...
2020. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A 2-es verziód működik, már csak azt nem értem, miért nem lehet azt a kodeket beépíteni a laptop-ba, amivel ez az online program működik. Tulajdonképpen már ez is valami, köszönöm szépen neked! :)

(ha valaki tud végleges megoldást, még várom!)

2020. ápr. 1. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!