Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ismeri fel a windows...

Miért nem ismeri fel a windows a fejhallgatómat?

Figyelt kérdés

Van egy Somic g941 fejhallgatóm,ami nagyon jól működött,de egyszer csak nem szólt belőle a hang,gondoltam újra indítom a gépet,de már fel sem ismerte a windows. A felhallgatóról annyit kell tudni,hogy USB bemenetű,és világít,ha csatlakoztatva van.


Szóval nekem világít,meg minden,de a hangkeverőnél sem ismeri fel. feldob egy errort a windows,hogy ez sz@r azt kész. néztem videókat róla,de minden arról szól,hogy eszközkezelőben updateljem ezt meg azt. Driver meg eddig sem kellett hozzá,de letöltöttem,de az csak akkor telepíti fel,ha érzékeli a fejhallgatót. közben meg fel nem ismert usb hardverként tekint a fejhallgatómra és a mikrofont nem tudom kapcsolgatni valamiért,de azt sem ismeri fel. Tudtok valami tanácsot adni,hogy újra tudjam használni a fejhallgatót?



2020. ápr. 7. 02:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár hardverhiba is lehet

Első körben egy másik gépen kellene kipróbálni

2020. ápr. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
Egy win10-es bug a millió közül. Ha nagyon szeretnéd ezt a fejhallgatót használni, telepítsd újra a windózt! Ha nem ragaszkodsz hozzá, vegyél egy sima jackeset, azzal kevesebb baj van, és nem utolsó sorban a hangja is jobb.
2020. ápr. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De mitől romolhatott el hirtelen? 2 perccel az eset előtt tökéletesen működött. És nem kapott ütődést,meg semmi
2020. ápr. 7. 20:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan mint amikor váratlanul kapsz egy defektet, vagy épp kikapcsol a telefonod és többé nem kapcsol be.
2020. ápr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!