Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jól tettem vissza a ventilátor...

Jól tettem vissza a ventilátorokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ma mindent átkaroló Pc takarítást végeztem, viszont nem vagyok benne biztos hogy a hűtő ventilátorok jól állnak. Voltam olyan marha hogy nem fényképeztem le az "előtte" állapotot. terhelés alatt a proci ( AMD Ryzen 7 1700x) 60-65 fok, a vidikari (Nvidia Gforce GTX 1060 3GB) 63-67 fok körül mozgott egy fél órás Battlefront 2 High garfikás játék után, viszont a gépház elég meleg volt, a hátsó venti ennél a jelenségnél a másik irányba ált, a képeken már a 2.0-ás update szerepel. Bocsánat az idióta kérdésért de egyszer megkell tanulni ezt is


képekért katt a linkra és görgess lentebb is.


[link]



2020. ápr. 7. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy ajánlatos kialakítani a gépház szellőzését, hogy a gépház elejénél szívja be a friss levegőt, és az a merevlemezeken, memóriamodulokon keresztül a processzor toronyhűtőjén át a gép hátulján és tetején (mivel a meleg levegő természetes módon felfelé terjed) távozzon:

[link]


A hűtőventilátor nyitott fele (amerre görbülnek a ventilátor lapátjai) szívja be a levegőt, és a rácsos fele irányába távozik:

[link]


További tanácsok:

[link]

2020. ápr. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!