Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopon kilehet valahogy...

Laptopon kilehet valahogy lőni a ventilátort, vagy csökkenteni a sebességét?

Figyelt kérdés
cpu kicsit felmelegszik, régi gép már, és szinte non stop megy a venti, ami már megőrít.

2020. ápr. 8. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy a venti, hogy ne süljön meg a cpu, erre még nem gondoltál?
2020. ápr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És úgy gondolod, hogy ha kikapcsolod a ventilátort, akkor majd kevésbé fog melegedni a proci? Érdemesebb lenne inkább kitakarítani, újrapasztázni. Biztos csupa kosz lehet, azért melegszik. És ha már ott jársz, a ventilátor tengelye is kaphatna egy kis műszerolajat.
2020. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Természetesen ugyan úgy, még jobban melegedne, de engem az nem érdekel, csak ne zúgjon ennyire :'D


Hát én szét nem szedem, darabokra kell bontani az egészet, nem egy hdd vagy ram csere.


Ha veszek sűrített levegőt és a szellőzőnyílásnál jól befújom az segíthet valamit?

2020. ápr. 8. 15:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy befújsz egy laptopba egy lyukon keresztül levegőt nem fogja kitisztítani, csak felkavarja a koszt, ami ugyanúgy bent marad. Ahogy írtam: szétszedés, kosztalanítás, újrapasztázás, Ha nem tudod megcsinálni, vidd egy szervizbe, ahol néhány ezerért megcsinálják. De a ventilátor leállítása nem megoldás, mert megsül a procid.
2020. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%
Es vegyel hozza kulon hutot. Sokat szamit.
2020. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
10 éves belépőszintű laptop. érhet vagy 20ezer forintot.
2020. ápr. 8. 16:36
 7/7 hypno ***** válasza:

#6

Youtube-n egy csomó típushoz találsz videót...és amúgy sem egy ördög szekere.

2020. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!