Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Telefonnal összeköthető nyomtató?

Telefonnal összeköthető nyomtató?

Figyelt kérdés

Olyan nyomtató kellene, lézeres és sima fekete-fehér amihez nem kell számítógép és egyből tudok telefonról

nyomtatni. Van ilyen max. 40 ezerig?



2020. ápr. 8. 16:45
 1/3 hypno ***** válasza:

Van.

Az összes Wi-fi képes nyomtató.

Pontosabban van köztük olyan, aminek egy gazda számítógéphez kell csatlakoznia, de wifin át lehet rá küldeni a nyomtatnivalót. Az én HP Laserjet P1102w nyomtatóm pl. ilyen, de ez egy régi típus.

2020. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 MancsWolf ***** válasza:

Nekem ez van.


[link]


Képes csatlakozni wifi hálózatra azaz mint hálózati nyomtató képes működni ( telefonról is).


Wifi Direct Hálózatot is létre lehet hozni vele, így nem kell router se ( telóról szintén elérhető így)


Támogatja a Google Print szolgáltatást így androidos telefonról bármit bárhonnan ki tudsz nyomtatni ( amelyiken be vagy az adott fiókkal jelentkezve)


Végül NFC n keresztül is tudsz nyomtatni telóról.


Ezt a 4 technológiát akár egyszerre is tudja alkalmazni.


Egy 4000Ft os toner ~2000 oldal. Masodik eve nyúzom az elso tonert amit vettem hozzá.

2020. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. ápr. 8. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!