Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért dob ki az összes játékbó...

Lotroka kérdése:

Miért dob ki az összes játékból szinte?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy hete lett új videókátya bele rakva a gépembe(windforce gtx 760 4Gb). És akármilyen nagyobb játékot próbálok elindítani kifagy. Próbáltam a Gta 5-el és először elkezdett szét esni a kép rózsaszín és egyéb színek villogtak mintha egy adott terület nem lenne le generálva. Majd a Witcher 3-al próbálkoztam ott szimplán megállt a kép és csak hang volt, tehát maga a játék futott csak a kép állt meg. Már próbáltam mindent újra tettem frissítettem a drivert az összes dolgot amiket írtak ezzel kapcsolatban szinte ki próbáltam.

Valakinek nincs valami ötlete mi lehet a baj illetve mit kéne tennem?

Válaszotok előre is köszönöm.



2020. ápr. 18. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve volt egy játék aminél D3D hibát írt ki. azt elfelejtettem a leírásban leírni.
2020. ápr. 18. 18:36
 2/4 anonim ***** válasza:

Többféle úton is el lehet indítani, de én egy driver cserével kezdenék:

[link]

Majd új driver az nVidia oldaláról.

Aztán MSI Afterburner-nel érdemes nézni a hőfokot és a terhelést úgy fél órányi furmark mellett.

Ha a hőmérséklet magas akkor újra kell pasztázni, gondolom nem mai darab.(az sem egy bonyolult folyamat, hűtés le, paszta le valami alkoholos készítménnyel, majd új paszta fel, hűtő vissza)

Aztán lehetne gond a tápellátással is, ilyenkor érdemes alulfeszelni és kicsit visszavenni a frekvenciát, de ez már azt jelenti hogy a végsőket járja a videókártya.

Ha természetesen azonnal lekapcsolna a gép max terhelésnél akkor lenne a táp hibás.

2020. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen táp van benne? de am valószinű vga hiba azon belül memória gond ha nem garis akkor veszett ügy.
2020. ápr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat driverekkel vacakolni,

Akkor windows ujratelepitese, majd driver booster letoltése es gpu driver telepitese es bumm megy a jatek

2020. ápr. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!