Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Yoga 2 11", nem működik...

Lenovo Yoga 2 11", nem működik pár billentyű, hol a hiba?

Figyelt kérdés

Leállt a "t" betű teljesen. Ma pedig már a "z" sem megy, tegnap még nehézkesen de ment.

Rendeljek új billentyűzetet bele vagy valami kontaktus hiba csak?


2020. ápr. 23. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem a márka ellen vagyok, de eddig 7 Lenovo laptopban cseréltem bill.-t, hasonlóan kezdődtek a gondok, mint amit írsz. Pucold ki a billentyűzetet, ha nem javul, akkor csere. Vírusod nincs?
2020. ápr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nincs, én is gondoltam arra is de Bootolható Linuxot próbáltam amit nem kell telepíteni és ay ott sem megy.

Akkor rendelek Aliexpressről bele, 10 dollárt megér. Addig használom az érintő kijelzős billentyűzetét.


Hogy lehetne kipucolni amúgy?

2020. ápr. 23. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Porszívó szívó, vagy fújó funkciójával. Ha szívóval, akkor a csőbe lehet tenni pl. harisnyát, aminek a vége természetesen a csövön kivül van, ráfogatod valamivel. Ha netán beszippantana egy gombot, akkor a harisnya megfogja, nem kell a porzsákban turkálni.
2020. ápr. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!