Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kiszedtem a laptopomból (HP...

Kiszedtem a laptopomból (HP ProBook 455) a vinyót, hogy kicserélem. Ezt hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Szóval kiszedtem a vinyót, de ebből a keretből sehogy nem tudom kiszedni. Olyan szinten meg vannak húzva a csavarok, hogy hihetetlen, még elektromos csavarhúzóval sem tudtam őket meglazítani.


Mivel tudnám kirobbantani a keretből azt a hulladékot?



2020. máj. 10. 01:13
 1/6 fukapapa27 ***** válasza:
Tudom, hogy nehezen jönnek ki a csavarok de olyan nincs, hogy nem, először is pont bele való csillag csavarhúzót ha benne van a csavarban jó erősen (ami csak belefér) üss rá többször egymás után! Azt ne csillaggal hanem lapos de passzosan passzoljon bele és ha lehet hosszú legyen ki kell, hogy engedjen de még közben is ütögesd ha nincs hosszú csavarhúzód akkor ha tudod kombinált fogó vagy hasonló fogóval fogasd meg és azzal rásegítesz!
2020. máj. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igy bizony, annak ki kell jonni, csak vigyazz, ne nyald el a csavar fejet, mert utana nehezebb lesz.
2020. máj. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rögtön beszarok, megfogtam egy harapófogóval a csavarhúzót és olyan szépen mozgott, hogy öröm volt nézni.

Igazi idióta vagyok, hogy ez nem jutott eszembe hamarabb.

Köszi a válaszokat! :)

2020. máj. 10. 14:31
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

"kiszedtem a vinyót, de ... sehogy nem tudom kiszedni"


...

2020. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 - kifejtenéd?
2020. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Látszik, hogy te sem szereltél még életedben laptopot, csak tudnám, hogy akkor miért kötekedsz.

Először ki kell szedni a háttértárat a laptopból, aztán van egy keret, amiben benne van a háttértár, azt is le kell szedni. Értem?

2020. júl. 8. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!