Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudom visszahozni a...

Hogyan tudom visszahozni a partíciót?

Figyelt kérdés
Windows telepítésnél a kisebb 97 gigás partíció helyett véletlen a nagyobbat adtam meg a rendszernek. Megszakítottam a telepítést és a kisebbet adtam meg de valamiért a nagyobb 500 gigás partíciót írta ki rendszernek és formázni meg törölni se tudtam. Telepítés után az 500 gigást nem látta. Hogyan tudom visszahozni?

2020. máj. 15. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:

"formázni meg törölni se tudtam"

Mármint a partíciókat próbáltad törölni? A formázást és a fájlrendszereket egyelőre felejtsd el, próbáld újra particionálni a lemezt.

2020. máj. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Telepíteni úgy kell, hogy törölsz minden partíciót és a particionálatlan helyet adod meg telepítési célnak! (nem előparticionálni, nem formázni) Ha nem vagy biztos a dolgodban akkor minden más lemezt célszerű lehúzni.


Telepítés után ráérsz a működő win lemezkezelőjével lezsugorítani a C -t és létrehozni egy D -t...

2020. máj. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 belapus ***** válasza:
A Lemezkezelő sem látja, mint particionálatlan vagy név nélküli területet ?
2020. máj. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lemezkezelő név nélküli területként látja
2020. máj. 15. 15:54
 5/7 A kérdező kommentje:
Töröljem és hozzam létre újra?
2020. máj. 15. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:
LÁTNI kéne..
2020. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 belapus ***** válasza:

El kell nevezni, valahogy így...



[link]

2020. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!