Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX580 játékok alatt ez a...

RX580 játékok alatt ez a hőmérséklet megfelelő?

Figyelt kérdés

SAPPHIRE RX 580 8GB GDDR5 NITRO+ Special Edition az alany és játékok alatt van amikor eléri a 77 fokot is. Ventilátora maximum 1252-ig pörög fel (3000 valamennyi a maximum amit tud forogni)

Gépház egy Akyga AK939BL

Oldalán befelé fúj levegőt egy DeepCool WIND BLADE 12cm ventilátor illetve hátul kifelé egy ugyan ilyen venti. Processzor 54 fok körül megy alap óra jelen ami egy I5 760.



2020. máj. 17. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Abban a pocsek gephazban csoda hogy csak 77 fok.
2020. máj. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tisztáztuk, hogy sz@r a gépház... Ettől függetlenül több fórumon írtak, hogy 90 körül van baj sok fórumon meg soknak tartották még a 70et is.
2020. máj. 17. 13:58
 3/10 anonim ***** válasza:

77 teljesen jónak tűnik, tesztek szerint is:

[link]

Nyilván lehetne alacsonyabb is ha folyékony hidrogénnel hűtenéd, meg kereszthúzatós házad lenne de ez így is elfogadhatónak tűnik.

2020. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem, abban a hazban ez tul jo hofok is


vagy jo a tapod nagyon es/vagy bagyon jol mukodik


[link]


tudod allitgatni ha aggodsz, de maga a gpu ennyit siman bir


mas mar kevesbe...


mint teszten lathatod 75 volt


haz nelkul...


egy normalis hazat 10-15 korul mar kapsz, szoval... valamikor vehetnel, es az orokos ha jol valasztasz

2020. máj. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem. Ez elfogadható akkor nem nagyon piszkálom még. Táp az miért jön képbe? Láttam olyan hűtőt még régebben (nem tudom mi volt a neve, esetleg tudja valaki akkkr leírhatná) pci csatlakozóba kell bedugni. Az esetleg javítana a dolgon?
2020. máj. 17. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Nalad a gond hogy a gep oldalrol kap levegot, konkretan a fel hazban nem kering a levego. Ennel talan az is jobb ha leveszed az oldalat. Nalam igy nem megy 65 fog fole meg nyaron sem.
2020. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 hogyhogy hogy? Ugy hogy felsotapos a gephaz

nagyon birnia kell a stapat ahoz hogy ne melegitse tul azokat amik rajta vannak, vagyis a gep, vga


ertelmetlen amit gondolsz hogy pcie slot huto...


gephazat vegyel, vagy pedig ne foglalkozz vele (semmivel) mivel eddigi infok alapjan tulzottan is rendbe van minden


ettol fuggetlen meg azt csinalsz amit gondolsz, jonak latsz, csak a kerdes szerintem igy felesleges

nem?


annyit latni olyant hogy egy jol mukodo gepbe belepiszkalnak hogy "jobb" legyen aztan elojon utana egy csomo gond es nem lehet visszacsinalni sehogy, valamik valamiert behalnak


ha egy kicsit is emlitettel volna barmi godot akkor ertheto lenne hogy akarsz valamit de fokon kivul nem irtal mast

Beakad e jatek, leesik e fps, egyeb dolgok...


Xy4

2020. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Félreérted a kérdést.. Persze most ez működik 7x fokon csak 2 napig mert mondjuk nem bírja de most jó akkor minek buzerálni, igaz?.. Van ez a gép aminek egy komponense terhelés alatt melegnek tűnik. Egyébként a táp egy: Hipro HPA500
2020. máj. 17. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez normálisnak mondható. Ugyan ez a kártyám van, 70-75 fok körül mozog a hőmérséklete egy Zalman S5 házban. 3 venti fújja be a levegőt elől, 2 pedig kifele.
2020. máj. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
AMD kezelőjében kicsit állítgattam a ventiken. 50 foknál 22%-on menjen és 65-nél 45-ön. Ezekkel a beállításokkal egyáltalán nem ment 65 fölé sőt, 2 óra játék után (R6 siege) HWMonitor szerint maximum 63 fok volt AMD kis kijelzőjén pedig 58(?). Ezek alapáján nem tudom, hogy melyik a pontos.
2020. máj. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!