Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem tudom állítani,...

Miért nem tudom állítani, hogy milyen színűen világítson a felirat a videókártyámon?

Figyelt kérdés

A kártya egy Sapphire RX580 Nitro+ 8GB.

Minden beállítást elfogad, kivéve a Custom colort. Ha átrakom arra, lekapcsolja a világítást.


Mi lehet a gond?



2020. máj. 23. 01:16
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A gond az, hogy a monitort kéne nézni, nem a dobozban a világító ledeket bámulni.
2020. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
31%

Mi a frászt érdekel, higy világít a kártya? Ne érts félre, nem rosszalból, de ez annyira érthetetlen. Világító füles? A fejeden van, nem is látod.

Egér? Ott van rajta a kezed, azt se látod.

Na de a VGA? Gyere le te jó isten...

2020. máj. 23. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 P.O.C. ***** válasza:
28%

Én átnéztem a honlapját a terméknek, de sehol se látok olyat, hogy az állítható lenne a szín.

[link]


De ha szerinted tud olyat, és én rossz terméket néztem. Akkor lehet pl. próbálkozni az állító szoftverének újabb vagy régebbi verziójára cserélésével.


Amúgy egyetértek, az előttem szólókkal bődületes fasság' ezen lovagolni. De hát értem én, hogy nem mindenki szarja telibe a dizájnt. Nem vagyunk egyformák.

2020. máj. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Második vagyok.


Nem a design a kérdés itt már. Én is figyelek, hogy amit csinálok vagy használok, nézzen ki valahogy, de egy világító videokártya már nettó fasság, ahogy mondod. Legyen jó, erős és tartós, mit számít, hogy villog a dobozban?

2020. máj. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Ma már mindegyik videokártya világít. Az én GTX 1060-asomon is világít a gigabyte és a fan stop felirat. Nem azért vettem olyan kártyát, mert világít, hanem mert akkor az volt éppen jó áron. Nyilván azt is beleszámolták az árába, hogy világít, nem mondhattam, hogy én kérek egyet olcsóbban ami nem világít. Na és ha már kifizettem, mint ahogy a kérdező is az övét, akkor jogos az elvárás, hogy az működjön is, ahogy kell. Ha már segíteni nem tudtok, akkor inkább kussoljatok faszparasztok!
2020. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én már régimódinak érzem magam a PC-mmel amin legfeljebb a bekapcsológomb világít. :D


Ezt találtam.


https://www.youtube.com/watch?v=TF10IA0WjOA

2020. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szintén ez a vga van nekem és ugyanúgy lekapcsol. Sapphire Ttrixx-el lehetne állítani de csak a kék színt tudja(kivéve rainbow módban) pedig rgb.
2020. máj. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Számomra fontos az összahang, a dizájn. Gépösszerakásnál figyelembe vettem ezt is. Ha már a ventik, alaplap, ramok, vízhűtés,gépház is világít xy színűen, akkor nehogy már a "sapphire" felirat üssön el , mert az csak kéken világít, vagy csak rainbow módban világít... Meg ha már tudja ezt is, miért ne babráljam? Nektek az, nekem ez, a harmadiknak meg amaz tetszik. Ilyen egyszerű.


#3 köszönöm, régebbi szoftver segített, mostmár állítható bármilyen színre a felirat.


#7-es

Gugliba beírod, hogy trixx nitro glow , első találatra katt. Egy sapphiretech.com oldalra visz,legörgetsz a legaljára. A csillagozott mondatoknál ott van, hogy "***to download trixx version 6.8, pls click here" , azt szedd le. A Nitro Glow fülön tudsz majd custom színt állítani, meg persze rainbow, stb...

2020. máj. 23. 23:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Áh köszi szépen. Meglesem
2020. máj. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!