Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jelenik meg a mouse?

Miért nem jelenik meg a mouse?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két napnyi bosszankodás után hozzátok fordulok, hátha valaki esetleg tudna segíteni. A húgom nemrég vett egy új laptopot (Lenovo Ideapad S145), amire feltelepítettem a windows 10-et. Azonban a mouse valami oknál kifolyólag meg sem jelenik. Megpróbáltam letölteni különböző drivereket, de egyik sem működött. A Device Managerben sem jelenik meg, a Mouse beállításainál meg a Hardware résznél semmi sem jelenik meg.

Esetleg van valami ötletetek, tanácsotok, hogy hogyan tudnám ezt megoldani?

Köszönöm szépen előre is a választ!


P.S.: Ezer bocsánat, ha bármelyik számítógépes szakszavat, kifejezést rosszul használtam. :D



2020. máj. 26. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Egyébként sokszor rosszak az USB-csatolók, kicsit lehet próbálkozni azzal, hogy megmozgatod a csatlakozót, kicsivel kijjeb húzod vagy beljebb nyomod, nekem ezzel szokott problémám lenni.

Azt kellene kipróbálni, hogy máshol megy-e az új egér, más egérrel megy-e a laptop.

2020. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!