Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép alkalmas játékra?

Ez a gép alkalmas játékra?

Figyelt kérdés

i3 9100

gt 1030

8gb ram

Csak a gta 5-re gondolok, de az ugye eléggé megizzasztja a gépeket.



2020. máj. 28. 09:31
 1/9 anonim ***** válasza:

Vinnie kell!

A GTA 5 a 4-hez képest sokkal jobban optimizált.

Ha nem is a legmagasabb beállításokkal, de menni fog.

2020. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
full min grafikán elfog menni, 25 30 fps el. fhd n
2020. máj. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem. Eleve a 8 GB ram is problemas, nekem is annyi van es a GTA-nal gyengebb jatekok se mennek rajta normalisan. Nem tudom, mit jelent altalaban a megadott gepigeny jatekoknal, de van egy olyan sejtesem, hogy ilyenkor a minimum grafikan valo teljesitmenyt nezik. Te tudod, neked az megfelel-e, nekem szemely szerint kifolyik a szemem, ha nem maximum grafikan van egy jatek.
2020. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
remélem már kifolyt..
2020. máj. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem folyt ki, mert maximumon jatszom mindennel. Minimalis lag van, de az is jobb, mint a borzaszto grafika :) Emellett mar epul a gamer PC, de addig ez van.
2020. máj. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

GTA 5 nek nagyon baráti gépigénye volt már megjelenésekor is, és egy 5 éves játékról beszélünk, a ram problémás lesz de a számítási kapacitás megvan hozzá minden szempontból(bármilyen röhejesen is hangzik, de tesztek alapján egy gt1030 elég neki highon, 1080p@60+ ra átlagban(elő-előfordul hogy aláesik, de nem vészesen)). Prociból meg akármelyik 4 magos tökéletes elég neki, 9100 is bőven jó lesz. Háttérben futó programokat zárd be hogy minél később legyen gond a kevés ram, de ezt leszámítva én nem aggódnék.


#3 A ramnak pont semmi köze a részletességhez, autók, gyalogosok számát befolyásolja elsősorban gta ban, nem azt hogy hogy néznek ki. Amúgy azt vágod, hogy ami ma ultra\extreme\gigabrutal setting az pár év múlva low\peasant\bleh setting lesz, igaz? Ha ma nem folyik ki tőle a szemed akkor addigra már ki fog, mert máshogy fogják hívni a beállítást?

2020. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
i3-3217u gt720m mellett vigan jatszok gta 5 el sot meg venni is tudom
2020. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hatos, igen, ki fog. Epp ezert lesz PC, hogy lehessen fejleszteni.
2020. máj. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Így fog futni: https://www.youtube.com/watch?v=seFTDq7B2WU


Szóval Highon is meg kéne lennie a 25-30 FPS-nek, én nem aggódnék.

Médiumon 40-50 Fps-el már több mint játszható

2020. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!