Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől van az, hogy a második...

Mitől van az, hogy a második monitorom véletlenszerű időpontokban magától kikapcsol?

Figyelt kérdés

Két monitort használok egy gépen, mind a kettő új monitor. Ki van kapcsolva a monitorokon az energy saving funkció és a gépen is kikapcsoltam, hogy soha ne kapcsolja ki a monitort. Az egyik monitorom viszont véletlenszerű időpontokban kikapcsol, mintha energiatakarékosságból tenné ezt.

Processzor: Amd ryzen 5 3600

Alaplap: Msi b450m pro-vdh max

Ram: Kingston hyperX Fury RGB 2x8GB 3200MHz

Gpu: Asus GTX 1660 Super Evo GDDR6 6GB

Monitor1: LG32UK550-B

Monitor2: LG24BK750Y-B (ez kapcsol ki ez a mellék monitor)



2020. máj. 30. 07:32
 1/4 anonim válasza:
A HDMI kábel, lehet érintkezési hibás.
2020. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kicseréltem a kábelt displayport kábelre és akkor is csinálja.

De nem lehet behatárolni az idejét. Egyszer gondol egyet és kikapcsol maagától mintha nem dolgoznék rajta.. Olvasgatom fórumokon épp most, hogy nem csak én szenvedek ezzel a hibával.

2020. máj. 30. 08:08
 3/4 Mestör1 válasza:
A monitor néha az energiatakarékosság céljából kikapcsol... te pedig írtad, hogy nállad ki van kapcsolva viszont mint a tévéken is ha a TV nem érzékel gobnyomást, csatorna váltást, akármit abban az esetben kb.: 4óra mulva kikapcsol ez tv függő. Ugyan ez van a monitorral is akarva, akaratlanul kikapcsol.
2020. jún. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megoldodott a problema. Ki kellett kapcsolni az automatikus kikapcsolast is mint a tvnel. Koszonom!
2020. jún. 5. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!