Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy Videokártyát a...

Vettem egy Videokártyát a jofogason 50ezerért! Nahh most lattam rola kepet hogy mukodik stb. Meg is rendeltem(utánvétellel).Megjott a vga, beraktam a gépbe 10 percenkent felporog a kártya. Mit tudok tenni? Beszelgetes és minden aprosag rogzitve van

Figyelt kérdés

2020. jún. 19. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És működik? Akkor mi a probléma.


Lehet csak a venti a sz@r, így így van megcsinálva a kártya. Legalább egy típust írtál volna

2020. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit, a használt cikk zsákbamacska. Vagy jó vagy nem. Ahogy a kínai ingyenpostás cuccok is (bár azok néha annyira olcsók, hogy ha a fele tönkremegy is megéri).
2020. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom feljelenteni?
2020. jún. 19. 18:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Konkretan a baja az hogy elmegy a kép.
2020. jún. 19. 18:37
 5/7 anonim ***** válasza:
PCI-Express tápcsatlakozó be van kötve? Táp elég erős? Megfelelő driver van fent (a régi kártyáé nem trollkodik bele)?
2020. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A pc szakuzletbe 4gépbe teszteltek azt mondtak kuldjem vissza
2020. jún. 19. 18:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hibátlanként volt hirdetve? Ha igen, akkor írj az eladónak, hogy nem jó, vegye vissza. (De ez csak akkor működik, hogy ha tényleg odaírta, hogy nincs ilyen baja. Ha csak annyi szerepelt a leírásban hogy "X típusú videokártya eladó Y Forintért", akkor ilyen esetben nem nagyon tudsz reklamálni, mert nem írta oda, hogy nincs hibája.) Ha nem hajlandó visszavenni, akkor fel tudod jelenteni a rendőrségen. Én 4 éve ugyanígy szívtam meg, feljelentettem, 2 hónap múlva jött a levél, hogy még vagy 20 másik embert is ugyanígy átvert + még volt neki valami bűncselekménye, rá félévre jött a másik levél hogy 2 év letöltendőt kapott + vissza kell fizetnie mindenkinek a megkárosítás összegét. Tehát ez az út is járható, csak így sokára lesz belőle valami.
2020. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!