Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gépet+monitort lehet...

Milyen gépet+monitort lehet használtan venni összesen kb. 50 ezerért?

Figyelt kérdés
Főleg iskolai dolgokra kellene (Word, PowerPoint satöbbi), esetleg néha játszani (semmi komolyabb igényű). Apróhirdetéses oldalról szeretnék, nem boltból (vagyis na, értitek), gondolom, így olcsóbb lenne. Nagyon maximum 60-at akarnék költeni rá, többet semmiképp, nem gondolom, hogy olyan nagy igényeim vannak, amikre a legújabb, legszuperebb valami kell. Vagy igen?:( (Nem értek hozzá túlságosan)

2020. júl. 2. 15:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50 ezerből valami 2. 3. generációs i3, némi memóriával és háttértárolóval. Monitor meg valami régi VA panelos, esetleg pixel hibás jöhet szóba.
2020. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Nagyjából semmilyet, laptop nem játszik?
2020. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 de
2020. júl. 2. 15:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Hát 60 ezerből nagyon nehéz olyan gépet venni még használtan is, amivel játszani is lehet(még ha nem nagy igényű a játék akkor is). Pláne, hogy ebbe az összegbe még egy monitornak is bele kell férnie. Javaslom a hardveraprót, ott nézz körül, hogy ezért az összegért milyen gépet adnak. Az 60-ból természetesen vond le egy monitor árát is, így kb 50-ed lesz a gépre. Ha viszont csak 50-el számolunk, akkor már csak 40 marad a gépre, ami még kevesebb. Szóval ennyi pénzből maradjunk a word és a power point-nál, a játék nem nagyon jöhet szóba.
2020. júl. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Ez azért fura nekem picit, mert most is van gépem Wordre meg hasonlókra, de az olcsóbb volt. :( Mindenesetre, köszönöm, nézelődök, habár úgysem életbevágóan fontos
2020. júl. 2. 15:44
 6/21 anonim ***** válasza:

Persze nem lehetetlen a feladat:

[link]


[link]

[link]

[link]

...stb

2020. júl. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Word-re egy Celeron core 2 gép, alaplapi integrált videóvezérlővel is elég, meg valami 250GB-os HDD.

Ilyet veszel már 15 ezerért is.


Viszont játékhoz már kellene egy dedikált VGA, amihez már kéne egy belépőszintű alaplap, amihez meg kéne valamennyi minimum DDR3 memória, amihez meg kéne már egy CPU is ami képes az egészet mozgatja.

Szóval a Word és a játék nagyon távol áll egymástól.

2020. júl. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ó... Köszönöm!
2020. júl. 8. 17:25
 9/21 anonim ***** válasza:
61%
Nezd, en a 3. generacios i5 gepem 8 giga rammal, ssd-vel, hdd-vel, 17"-os LCD-vel max 40-ert tervezem meghirdetni a hardverapron (nezelodtem en is sokat es szerintem ennyi realis). Ha 20k-ert veszel bele hasznalt vidkarit, akkor eleg durva jatekokat tudnal vele tolni, en most egy hasznaltan 10k-t ero vidkarival tolom Black Mesa-t, meg CS:GO-t, meg annakidejen vegigtoltam bioshock-ot, meg Crysis-t, szoval nezelodni kell a hardverapron.
2020. júl. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

[link]

Ezek külföldről behozott aránylag modern gépek, boltban, hibátlan és fél év garanciával. Core i5, SSD, 8 GB. Szerintem megéri. És monitor:

[link]

2020. júl. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!