Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vajon a PWM-es ventiket miért...

Vajon a PWM-es ventiket miért nem érzékeli egyetlen program se?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az alábbi eszközökkel rendelkezem

MB: Gigabyte B450 AORUS Pro

Ház: Natec Genesis irid 505

A házban található 4 db argb-s venti melyek mindegyike a szintén házban található kis vezérlőre csatlakozik. A vezérlőből kijön 3 db kábel, 1 VDG(gigabyte only)-bekötve, egy 3 pines 5V-os kábel szintén bekötve és egy PWM feliratú kábel amely - szerintem legalábbis - a ventik fordulatsebességért felelne, ezt valamelyik sys_fan nevezetű csatlakozóra kötöttem. A problémám az, hogy eddig semmilyen program nem ismerte fel őket, hogy egyáltalán léteznek és nem tudom befolyásolni a működésüket. Ettől függetlenül rendületlenül teszik a dolgukat ahogy illik, csak számomra egy kicsit fura az a tény állás. Örülnék ha valaki ellátna egy-két tanáccsal, hogy mi az amit elronthattam. :)



#ventilátor #NATEC Genesis #gigabyte aorus #AMD B450
2020. júl. 6. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyári, Giga féle programmal sem megy?
2020. júl. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem sajna, pedig elvileg felkéne ismernie.
2020. júl. 6. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!