Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az 5700 XT-vel még mindig...

Az 5700 XT-vel még mindig vannak problémák, vagy már mindegyiknél kijavították a nem megfelelően ráhúzott csavart?

Figyelt kérdés

Voltak problémák, hogy a csavart nem megfelelően szorították meg.

Még mindig előfordulhat ez, ha megveszek egy ilyen kártyát?


2020. júl. 11. 15:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%

A laza csavar csak az Asus ROG Strix 5700 XT-t érintette. Ezt már orvosolták.


A driver problémákról nincs személyes tapasztalatom. De eleinte egy csomó rosszat olvastam akár reddit-en, akár TechPowerUp-on. Mára már szerintem rendeződtek azzal is a dolgok.

2020. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

2 es te miről beszélsz? Milyen olcsó szar hűtések? A referencia kártyákon kívül (amit szinte senki nem vesz) mi köze az AMD nek a hűtőkhöz? Egy Sapphire nitro plus vagy Powercolor Red Devilre még szerintem senki se nagyon mondta hogy szar.


Hány AMD kártyád volt az elmúlt 4 5 évben? A Polaris meg Vega kártyákkal már jó ideje semmi gond és egyre jobban elhúznak az egykori vetélytársaktól.


Ez az AMD mindig is szar volt meg az is lesz mentalitás meg konkrétan vicc :D. Nem gondolod hogy az évek során cserélődtek dolgozók és a főnökeik? Vagy talán maga az AMD név van elátkozva vagy mi a here?


Nekem egyszer egy régi HD 4000 valahanyas kártyám volt de érdekes módon semmi gubanc nem volt vele és ma is szolgál faterom irodai gépében.


Szerintem amúgy me vegyél most ilyen nagy értékű kártyát amikor pár hónap múlva valszeg jóval erősebbet kapsz ennyiért

2020. júl. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
9%
Legolcsóbb 5700xt amit találtam 137 ezer, persze közel nincs egy 2080ti árához, de egy egész gépet össze lehet rakni ennyiből amin eldöcögnek a mai játékok. Csóró amd sek. :D
2020. júl. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Igen, ahogy a 2. írja, ez eleve csak az ASUS RoG problémája volt, nem általános gond a kártyával.
2020. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Egyébként a driver gond sem tartott sokáig és csak Windowson okozott kellemetlenségeket.
2020. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

sajnos úgy látom az amd kártyáit erőltetik a fanboyok.


tudni kell róluk, hogy borzasztó rossz a szoftveres hátterük.


ez azt jelenti, hogy nagyon sok játék alatt kifagy, el sem indulnak. A 2 monitoros rendszereknél is nagyon sok a probléma. A hűtésük gyenge, rengeteg köztük a selejt.


a fanboyok hivatkozási alapjai:


ár teljesítmény arány:


Ez igaz, de nem sokra mész vele, ha állandóan drivereket frissítgethetsz, vagy mehetsz vissza régebbiekre, hogy egyáltalán működjön.


Csak windows alatt vannak problémák:


magyarul amin játszani fogsz, és ahol a játékok 95% a fut. :D


már jók a driverek, csak régen volt gond:


Nem igaz. a gondok akkor vannak, mikor új nevek jönnek ki, vagy bármilyen komolyabb változás van a windowsban. ugyan is az amd "szakemberei" képtelenek rendesen bármit megírni.


nincs semmi baj a hűtéssel, hardveresen kiválóak:


Ez sem igaz. arányaiban sokkal több garanciális probléma van velük emiatt

2020. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Szépen beszélj, nem anyukád van a telefon másik felén :)

És hiába vau vau, nekem ez a munkám és ezek TÉNYEK. :)

persze szar olvasni az igazat, ha már valaki bedőlt az amd

2020. júl. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21%

hetes


Azért az is igaz, hogy nem tudod megcáfolni csak beszólsz.

sok a driveres hiba még mindig? Sok. Tele vannak vele a fórumok. Az a hivatkozási alap, hogy érteni kell hozzá. Hát köszi. Ha veszek egy alkatrészt, elvárom hogy működjön anélkül, hogy szórakozni kelljen vele.

2020. júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%

#9

Nincs is mit megcáfolni. Az AMD és Nvidia sokkal közelebb áll egymáshoz szoftveres fronton, mint ahogy a 6-os állítja. Néha mindkettőnél vannak hibák, de egyiknél sem általános, erre az AMD úgy van beállítva, mintha közel használhatatlan lenne és állandóan mókolni kellene, hogy egyáltalán működjön. Ezt még magatok sem hiszitek el.


A garanciális problémát illetően megint csak nincs mit cáfolni. Ő állítja, hogy több a probléma, én állítom, hogy nem. A meghibásodási arány generációról generációra változik, a legfrissebb statisztika, amit találtam meg 7 éves, szóval abból semmilyen következtetést lehet levonni a mai kártyákra.


Hogy a Windows az, amin a játékok 95%-a fut? Az oké, hogy semmi tapasztalatotoka a téren, de mikor olvastatok utána utoljára? 10 éve?


Ha rendes cáfolatot akartok, rendes állításokat kell tenni tényadatokkal alátámasztva, mert ha csak hasraütésszerűen beírtok dolgokat, akkor én hasraütésre beírom az ellenkezőjét és meg vagytok cáfolva.

2020. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%

"Néha mindkettőnél vannak hibák, de egyiknél sem általános, erre az AMD úgy van beállítva, mintha közel használhatatlan lenne"


Mert az. Tele vannak a hibákkal a fórumok ember. a szakemberek elismerik, hogy sokkal, kategóriákkal jobbak az nvidia kártyái etéren. :)


" A meghibásodási arány generációról generációra változik, a legfrissebb statisztika, amit találtam meg 7 éves, szóval abból semmilyen következtetést lehet levonni"


én nem a te általad szimpatikusnak vélt statisztika alapján beszélek, hanem a cégünk által eladott több ezres nagyságrendű tételek alapján. Nincs azzal semmi baj, ha a diy piacon veszik, az az ő bajuk. aki összeválogat egy gépet magának az meg is oldja ha gond van. Én az átlag pistikéről beszélek, és ők vannak SOKKAL TÖBBEN!!! :D


"Hogy a Windows az, amin a játékok 95%-a fut? Az oké, hogy semmi tapasztalatotoka a téren, de mikor olvastatok utána utoljára? 10 éve?"


Na ha már ekkorákat bekamuzol, ezt magyarázd már meg :D konzolon és és pc-n kívül mire jönnek még ki a játékok és mennyi? :D várom az okfejtésed :D

2020. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!