Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet megszüntetni a...

Hogyan lehet megszüntetni a papírelakadást?

Figyelt kérdés
Van egy Canon MG2550S típusú nyomtatóm. Szerinte elakadt benne a papír, szerintem meg nem. Hogyan tudom törölni ezt a hibát, mert nem hajlandó nyomtatni.

2020. júl. 12. 17:13
 1/3 Dongaben ***** válasza:
24%
Házilag úgy, hogy ellenőrzöd a papír útját, és valamilyen alkoholos tisztítószerrel végigtörlöd. Lehet valamelyik műanyag alkatrész törött, amit pillanatragasztóval megoldhatsz.
2020. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 Az ellenőrzés megvolt. 2 oldalt szerettem volna nyomtatni, az első kijött (egészben), a másodikat már el sem kezdte, tehát biztos, hogy nem akadt el benne papír. Reméltem, hogy van valami gombkombináció, amivel működésre lehet bírni. Szétszedni nem akarom, mert nem találtam rajta csavart, amit kiszedhetnék, meg amúgy is van rajta még garancia (ha megtalálom a papírt).
2020. júl. 12. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

biztos hogy minden pici része megvan a kiköpött papírnak?

biztos hogy nincs a gépben másik? - lehet felhúzott kettőt egyben.

ezek általában úgy működnek, hogy elkezdi továbbítani a papírt és ha nem ér oda adott időn belül az érzékelőhöz akkor fut hibára.

Lehet fel sem tudja húzni a tálcáról valami miatt és ezért dob hibát.

kéi adagoló van rajta? próbáld azt ha van.


és/vagy húzd ki egy fél órára hátha elfelejti.

2020. júl. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!