Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a teendő integrált és...

Mi a teendő integrált és dedikált videókártyákkal a laptopban?

Figyelt kérdés

A laptopomban van egy integrált (Intel) és egy dedikált (NVidia) videokártya is. Hogyan tudnám elérni, hogy az NVidiát részesítse előnyben az Intellel szemben? Az Intellel arra gondoltam, hogy ellátja az alapvető funkciókat, a többit (játékokra gondolok) az NVidia vállalná.

Érdemes egyáltalán ezzel szórakozni, vagy csak az én mániám ez?



2020. júl. 20. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Elméletileg automatikusan kéne neki váltani Windows alatt a terhelés hatására. Ha nem tenné akkor itt egy leírás:


[link]

2020. júl. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem. Még nem próbáltam konkrét játékot rajta, csak érzem, hogy alapvetően lassú, aztán próbálom kideríteni, hogy mi okozhatja ezt.
2020. júl. 21. 19:53
 3/7 anonim ***** válasza:
win 10 va na gépben? ctrl+shift+esc-kel felhozod a feladatkezelőt és ott van erőforrás monitorozás, megnézheted mi van 100%-ra leterhelve
2020. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az Nvidiához is fent a driver, akkor több dolgod nincs, játéknál az fog dolgozni.
2020. aug. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Start menüre jobb egérgombbal kattints rá, majd menj az Eszközkezelőre. Ott a Videokártyák fül alatt látod mind a két kártyát? Vagy csak egyet?


Elsőkörben ezt kellene megtudni, hogy fel van-e telepítve a driver mindkét kártyához.

2020. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mindkét kártya látszik, valamint frissítve vannak a legfrissebb verzióra.
2020. aug. 3. 18:05
 7/7 anonim ***** válasza:

jobb egérgomb az asztalon, NVIDIA vezérlőpult

3D beállítások, 3D beállítások kezelése-Globális beállítások

valahol a belső ablak tetején van egy lenyitható fül, amivel átrakhatod teljesítmény centrikusra, akkor mindig a dedikált VGA-t használja.

2020. aug. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!