Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép előlapját ami...

A számítógép előlapját ami tömör műanyag, le lehet cserélni valami szellőző anyagra? Illetve van e olyan venitillátor ami oldalról szívja a levegőt? Illetve a vízhűtés úgy is jól hűt ha tömör műanyag van előtte? Illetve a vízhűtés (aio) lehet e a ház

Figyelt kérdés
Tetejére rögzíteni nem lesznek csapágyasak a ventilátorok? Mert a múltkori sima venti hamar el kezdett halkan csörögni?

2020. júl. 24. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Le lehet venni az előlapot. Nem mindig túl esztétikus, de meg lehet szokni. De vannak olcsóbb házak, újat is lehet venni.
2020. júl. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a régi házam előlapját kifurkáltam, 5-ös fúróval, körcentrikusan. Pepecselős munka volt, mert asszem 330 darab furatot kellett csinálnom, de teljesen jó lett, nem is lehetett megmondani hogy az nem gyári mert állványos gépen egész pontosan ki tudtam fúrni. Szóval ez is egy opció lehet.
2020. júl. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!