Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo tableten miért nem...

Lenovo tableten miért nem működik a micro sd kártya? Először megy, aztán semmi. A kártyával nincs gond.

Figyelt kérdés

Adott egy Lenovo Tab 4, (Lenovo TB-X304F). Fél éve vettem, most vettem hozzá egy micro sd kártyát. Berakom, rárakom a dolgokat, olvassa egy ideig... Aztán csak akadozva. Aztán kiírja, hogy a kártya sérült. A kártyával nincs gond, kipróbáltam más eszközön és teljesen normálisan működött, teljesen új.

Mégis mit tudok csinálni? Gyakorlatilag dobhatom ki a tabletet a kukába, mert egy tök alap feladatra nem képes és én pont erre használnám? 50.000 forint csak így kuka? Gondolom, fél év után már nem lehet visszakérni az árát.



2020. júl. 28. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez egy szerencse játék: nem mindegy milyen microSD kártyát használsz, mert vannak eszközök, amelyek nem mindegyikkel kompatibilisek.
2020. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kingston, 32 gigás, eredeti. Gondolom, ez annyira nem gagyi márka.

Ahogy fórumokon néztem, elég sok lenovo termékkel kapcsolatban panaszkodtak ilyesmikért, de sehol sem találtam egy normális megoldást. És minden márkájú micro sd-vel. :/

2020. júl. 28. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!