Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet hangot kicsalni...

Csapo1002 kérdése:

Hogyan lehet hangot kicsalni az előlapi audio csatlakozóból?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos alaplapot kellett cserélnem. Ami most benne van, egy Asus H81M-A alaplap. Az a problémám, hogy sehogy nem tudom megszólaltatni a fejhallgatót az előlapi csatlakozón keresztül. Természetesen az alaplapon a megfelelő helyre van csatalakoztatva. Eddig Gigabyte alaplapom volt, feltettem a megfelelő audio drivert (hozzá való gyári) és működött rendesen, sőt, szét tudtam választani az előlapi és a hátlapi csatlakozókat. De ehhez sehonnan nem tudtam még levadászni normális drivert. Több driverrel próbálkoztam, de a tálca jobb alsó sarkánál csupán a hangszóró ikon látható, valamint mintha nem is érzékelné a csatlakoztatott fejhallgatót/mikrofont. Megjegyzem, a hátlapi működik rendesen, oda 5.1-es hangfal van csatlakoztatva. Próbáltam Realtek Audio Drivert, illetve AC '97 drivert, de semmi... :(

A válaszokat/segítséget előre is köszönöm!


2020. aug. 8. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Az előlapi csatlakozók érzékelését kell letiltanod.
2020. aug. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg még a BIOSban szokott lenni olyen lehetőség, hogy HD Audio vagy AC97 kompatibilis az előlapi csatlakozó.
2020. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Alex Fly ***** válasza:
BIOS ban nincs letiltva az előlapi audio? Általában az az alapértelmezés...
2020. aug. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!