Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lég egér létezik már notebooko...

Lég egér létezik már notebookokhoz? Ti is jól tudjá_tok, hogy utazás során nem lehet mindig megoldani, hogy kommersz egeret tudjunk használni, mert nincs vízszintes felület.Szükségem lenne egy gesztusokkal navigálható egérre.Tapipadot NEM használok!!

Figyelt kérdés

2020. aug. 16. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Használj tapipadot.
2020. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
A legegyszerűbb egy rajzpad, rárakod a notebook bill-re aztán oda navigálsz vele ahova akarsz.
2020. aug. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Esetleg egy ilyen?

[link]

2020. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elsőke ez humornak is gyenge volt. Ne csüggedj, tudom, hogy tudod. Így jártál, ez most nem jött be.


:))


Harmadik: trackball-t lehet használni? Megfelelően, használhatóan, eredményesen? Nem konkrétan ezt, mint perifériát.

2020. aug. 16. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
3. vagyok, nem tudom, még nem használtam ilyesmit.
2020. aug. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
88%

Pedig akárhogy is tiltakozol, erre találták ki a tapipadot. Illetve a komolyabb notebookokon rámutató rudacska is van. (Tudod... amit csiklóegérnek szokás csúfolni.)

Az egérnek megvan az a hátránya, hogy a normális használatához viszonylag nagy szabad területre van szükség. Ennek hiányában csak szükségmegoldások születhetnek, amiknek mind van kisebb-nagyobb hátrányuk az egérrel szemben. Egyik sem fogja ugyanazt a stabilitást, pontosságot, és gyors navigációt biztosítani, mint az egér. Egyéni preferencia kérdése, hogy kinek melyik a legkevésbé fájó alternatíva.

2020. aug. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
78%
Utolsóval egyetértek: ha nem vagy hajlandó a tapipadhoz nyúlni, akkor használj pöcsegeret.
2020. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!