Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videóvágásra keresek laptopot...

Videóvágásra keresek laptopot 350 ezer körül maximum. Nem szeretnék hatalmas, (szerintem) csúnya gamer laptopot. Acer aspire 7, vagy macbook pro 2015?

Figyelt kérdés

Eddig a befutó nálam az acer aspire 7-es ( [link] ), viszont felmerült, hogy lehet, hogy jobban járnék egy használt macbookkal. Kifejezetten nem szeretnék macbookot, de ha tényleg gyorsabbat kapnék ennyiből belemennék. Azt hallottam, hogy 2016-előttieket érdemes csak venni, utána már nehezen javíthatóak. Jobban járnék egy 2015-ös macbook pro-val?

Lehet, hogy hülye kérdés, de egyáltalán nem értek a macbookokhoz, sajnos nem tudom, hogy a látszólag sokkal gyengébb konfigja esetleg jobban működhet-e, mint az acer. Melyik éri meg jobban? Természetesen más ötletet is elfogadok.



2020. aug. 18. 17:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat rosszat linkeltem be, inkább i7-essel venném az acert, csak picivel drágább.
2020. aug. 18. 17:39
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi penzert inkabb hasznaltan Lenovo Thinkpad P sorozatot erdemes nezned, minosegben masik vilag az acer-hez kepest, van normalis hutese, es amilyen konfigban megkapod ennyi penzert, szarraveri a macbookot es jo esellyel raver az acerre is (foleg a hutes miatt!).
2020. aug. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

Tartok tőle, hogy ez egy komoly kérdés...

Szóval nem részletezem, a kettő közül: Acer.

2020. aug. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Macbook?
2020. aug. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!