Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért lassú,és miért melegedik...

Miért lassú,és miért melegedik a laptopom ?

Figyelt kérdés
Amikor hidegen beindítom így érzem,hogy picit gyorsabb. De ahogyan bemelegedik már lelassul. 66° volt eddig a HDD legmagasabb hőmérséklete? Újra kell pasztázni?
2020. aug. 22. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Inkabb ki kellene takaritani.

Es ne akarj egy 150 ezres laptopon 4k-ban jatszani...

2020. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Levettem a ram takarófedelét,illetve egy másik fedélt,ahol a hűtőventilátor van. Tisztának láttam. De lehet,hogy máshol nem az. Ez egy régebbi gép. Acer Aspire 5520as. Ugyan 4k... Még a Youtube is akadozik szinte a legkisebb felbontásban. Régebben jobban működött és bem akadozott a Youtube sem. Tény,hogy öreg gép,de valamit történt vele. Játszani egyáltalán nem játszom vele. Netes böngészés,youtube,film nézés stb. És takarítás segíthet rajta azt mondod ?
2020. aug. 22. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:

A hutobordak kozott lessz a kosz. Es mivel nem tudja a venti hatekonyan leadni a hot, ezert a gep visszavesz a teljesitmenyebol hogy ne suljon meg.

Bar a paszta se rossz otlet ha ugyis szetszeded.

2020. aug. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hamarosan szétszedem. Bár ahogyan a fedeleket levettem,nem látszott semmi por. Lehet,hogy csak akkor látszik ha leszerelem a helyéről?
2020. aug. 22. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem haldoklik a video.
2020. aug. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azert lassu, mert melegszik. Altalaban azert melegszik, mert elegtelen a hutes. De ahogy latom, ezzel nem mondtam ujat :D
2020. aug. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hypno ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=2nurqNA4cWw


A 40. másodpercnél láthatoda problémád okát.


Minazonáltal szerencséd van gépeddel, mert ezt legalább sszét leht szedni és ki lehet pucolni.

2020. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megoldódott srácok! A hűtőventilátor és a hűtőborda között egy centi vastag kosz volt és teljes szélességében elzárta a levegő útját. Olyan volt mint valami szivacs,ez soha nem volt még takarítva szerintem. Amióta kitakarítottam azóta nagyon szépen működik. Fél is gyorsult,Youtube sem szaggat már. Köszi mindenkinek!
2020. aug. 23. 17:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt a jelenséget hívják globális felmelegedésnek.
2020. szept. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!